Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válasz kéne mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válasz kéne mert nem bírom. összejöttem egy fiúval, de rájöttem hogy a volt barátomat szeretem, mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a barátom mert kiszeretett belőlem,előtte fél évig jártunk,nekem ő volt az első,ő vette el a szüzességem ,sosem veszekedtünk és mindennél jobban szerettem.neki azóta sincs barátnője,nekem viszint sok irántam érdeklődő akadt.egy fiúval össze is jöttem ,de rájöttem hogy vele semmi sem olyan jó mint az exemmel.szerintetek mit tegyek? felejtsem el a volt barátom és legyek egyedül még pár hónapig?sokan mondták hogy majd ez a fiú elfeledteti velem az előzőt,de éppen ellenkezőleg történt.
2011. nov. 21. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan,felejtsd el a volt barátod,várd meg,amíg sikerül magadban tovább lépni,csak ezután legyen új barátod!
2011. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
haladni kell, felejtsd el, fel ev az semmi
2011. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy új fiú nem old meg semmit. A problémát sem feledteti.


Általános szabály ilyenkor, és a legjobb amit tehetsz:

Addig NE járj senkivel, míg az előzőt le nem zárod (és a lezárás nem a vége szó kimondását jelenti). Elébb zárd le az előző kapcsolatodat, és amikor már megint egész ember vagy, akkor kezdj bele egy másikba.


Szerintem ha dobott a barátod, annak oka volt. Már nem tart rád igényt. Szerintem tartozol annyival magadnak és a régi kapcsolat emlékének, hogy ezt elfogadod és lezárod magadban. Ha mást nem beszéd meg a volt kedveseddel, hogy mi volt a hiba, miért mentetek szét, hol rontottátok el. ÉS zárd le a múltat.


Ha ez nem sikerül, akkor az összes párkapcsolatod boldogtalan lesz. De azt is fogd fel, hogy nem érdemes olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel.


22/L

2011. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy megint csak magadra gondolsz. Ha nem így lenne, nem kérdeznéd, hogy mi a helyes. A mostani párodat csapod be, játszol az érzelmeivel ha vele maradsz. Akkor kezdj bele egy új kapcsolatba ha kész vagy rá érzelmileg is. Nem is értem, hogy lehet érzelmek nélkül valakivel összejönni??? Lehet, hogy maradi vagyok...
2011. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi gyors válaszokat, a helyzet az hogy én már úgyéreztem lezártam a dolgot és már nem érdekelt a volt barátom,de amióta van új és elmegyünk valahiva vagy ugyan azt mondja amit a régi ... minden régi emléket felidéz bennem és csak vele tudom elképzelni a szexet is
2011. nov. 21. 10:04
 6/9 A kérdező kommentje:
azért jöttem össze velem mert úgy éreztem hogy nagyon nagyon kedvelem és megtudném szeretni:) de aztán eszembe jutott a sok sok emlék .ezért megmondtam neki az igazat,hogy időre van szükségem
2011. nov. 21. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a volt barátnöm ugyan ebben a szituban volt és ezért is lettem dobva....Én szépen belé szerettem aztán faképnél hagyott "mert nem szeret" Közben a rokona mutatott nekem egy füzetet amiben végig az exéröl szolt minden...pedig már egy éve vége annak a kapcsolatnak....NEM SZABAD MÁSOK ÉRZELMEIVEL JÁTSZANI!!!!!!!
2011. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hinni a templomban kell
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia.Látom,hogy már régi a kérdés,de most én is ugyanebben a cipőben vagyok.Hogy döntöttél végül?:)
2013. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!