Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sosem találkoztunk,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem találkoztunk,2 hónapig beszélgetünk kameráztunk, hiányoztunk egymásnak és egyik napról a másikra el akar törölni az életéből. Miért?

Figyelt kérdés
Egyik nap meg vesszetül írta h menyire hiányzom és h valamit álmodott velem és mikor otthon leszünk megbeszéljük, de valamiért elmaradt és nem tudtunk beszélgetni 1 darabig, aztán csak 1 emailt kaptam h mar fülásztónak érzi a beszélgetéseket (szerintem is sok volt) és h ö számomra túl fontos de ö nem így érez és h csak bebeszélte magának h lehet köztünk valami de mar tisztán lat és nem így van. Szerintetek is történt valami vagy h lehet ilyen hirtelen ez megváltozzon?
2011. nov. 22. 05:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Meg 1 hónap kellet volna a találkozásig, Lehet h beijedt h túl komolyan veszem és kitörölt mindenhonnan h ne éhesem el

És azt írta megtörtént amitől félt h ha túl sokat beszelünk fullasztó lesz. Szerintem menekül valamiért de nem tudom miért. vagy mi okozhatja ezt? nekem nagyon hiányzik, és meg 1 kérdés szerintetek jó lenne ha most meglepve találkoznék vele?

2011. nov. 22. 05:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Istenem...


Reklám:

2011. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talált valakit a való életben,aki ott van mellette és nem a interneten akar írogatni egész nap.


Vagy pedig igen,rájött,hogy baromság és valóban csak képzelgés az internet.


Gyakorlatilag bárkit el lehet csábítani pár órányi dumával,fényképekkel webcamerával és kedves hanggal.

2011. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonym0117 ***** válasza:
Velem is volt ilyen. 3 éve, egy közösségi oldalon találkoztunk először, és nekem egyből megtetszett egy fényképről. Én is felkeltettem az érdeklődését irántam, s azt vettem észre, hogy egész nap csak ő jár a fejembe, csak róla beszélek anyunak, órákon át beszélgetünk, kamozunk stb..Beleestem! A legrosszabb, s szégyellem is magam, hogy volt akkor párom. Leültem vele tisztázni a dolgokat, elmondtam neki, mi a szitu, szakítottunk. Alig vártam, hogy elmeséljem Neki, a közösségi oldalon, hogy most már tényleg az övé vagyok, találkozhatunk, legyünk boldogok! De ő addigra kerített egy másik lányt. Nem várt meg.. Engem nem keresett, ha fent volt MSN-en ráírtam, de csak akadozott a beszélgetés, letiltott.. stb.. Mintha darabokra hullott volna a szivem, pedig nem is ismertem. Aztán 2-3 hónapig kapartam utána, míg rájött, hogy akit összeszedett, azzal sose lesz boldog. Beiktattunk egy talit, s azóta már 2,5 éve, hogy együtt is vagyunk. Boldogok vagyunk, imádjuk egymást!.. :) Bocsi, hogy hosszú lett, ne add fel! :)
2012. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!