Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoktol szeretnék tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktol szeretnék tanácsot kérni akik már voltak/vannak ilyen helyzetben ill megprobálták azt amire én készülök, kérdés lent (? )

Figyelt kérdés

Be probálkoztam egy lánynál aki visszautasított de szeretné ha barátok maradnánk és azt mondtam miért ne.sok ember véleményét kikértem, (többekközött ezen az oldalon is) volt aki azt mondta hagyjam a francba az egészet és volt aki azt mondta ha tényleg szeretem maradjak mellette mint barát és ki tudja lehet h lesz belöle valami.

én az utóbbi verzio mellett döntöttem és azokat szeretné kérdezni akik esetleg ugyan ezzel már probálkoztak:

hogy tudtatok/probáltatok az érzéseiteken urrá lenni amikor vele voltatok?(mire gondoltatok közben?milyen más golgok jártak a fejetekben?már ha tudtatok másra gondolni)

most is lehet irjátok majd h jobb ha hagyom a francba az egészet de ha még csak nem is látom az sokkal rosszabb mintha találkoznék vele.


2011. nov. 22. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:

női nyelv:

maradjunk barátok = kopj le


ennyi a hozzáfüzni valóm

2011. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te lennél neki a kihasználható idióta kategória, ha jót akarsz magadnak sürgőssen szakíts meg vele minden kapcsolatot és foglalkozz más lányokkal.
2011. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

van némi igazság abban,amit az első írt!

egyébként én is voltam ilyen szituban egy sráccal,aki nem akart tőlem úgy semmit,én viszont szerelmes voltam belé!

mi is ,,barátok" akartunk maradni,de rájöttem,h nekem ez nem megy,jobban szenvedek vele,mint nélküle!

ezért megbeszéltük,h távol maradunk egymástól.

szar volt,nem mondom,h nem,viszont a közelében még inkább!

úgyhogy nagy nehezen kivertem a fejemből,bár nem egyik napról a másikra!

szerintem én jól döntöttem ebben a helyzetben!

de ha neked úgy jobb,a közelében,akkor tedd azt!már ha ő is szeretné,h ott legyél!

mert lehet,h egy idő után nyomasztani fogja,h van itt egy srác körülöttem,aki engem akar,én viszont őt nem!

ezt is gondold ám végig!

24n

2011. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy lehettek barátok, csak hülyén fogtok kinézni csuhában imakönyvvel.


Viccet félretéve: nem jössz be neki, nem erre gondolt. Legyen tartásod ember, visszautasít akkor lelépsz. Te nem akarsz vele barátkozni. Lehet, hogy ennek ő még örül is majd, de ez sokkal jobb képet fest rólad mintha ott maszatolnál a közelében. Nem mellesleg rohadtul fájdalmas lenne mellette barátként, ugyhogy csak napról napra innád a mérget, ami téged tesz tönkre. Keress mást, meglátod megéri.

2011. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pics@ba...
2011. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem benne mert ő is szeretné ha barátok maradnánk,és hátha.....
2011. nov. 22. 11:23
 7/10 A kérdező kommentje:
de mielött beprobálkoztam nála már az előtt is barátok voltunk.
2011. nov. 22. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam az egyik barátomnak amikor szerelmet vallott.."Legyünk barátok" Belement,és barátok lettünk.Egy darabig.Ugyanis én tényleg csak barátnak gondoltam,és sosem éreztem mást iránta.Viszont ő csak egy ideig volt képes a barátságot elfogadni,mert mindig azt hitte hogy előbb-utóbb lesz köztünk több is.Amikor párszor újra bepróbálkozott,és én továbbra is elutasítottam,még ő volt megsértődve,és nem értette hogy akkor minek szórakozok vele.Szerinte barátok nem lehetünk így hogy nem veszem figyelembe hogy járni akar velem..Meg hát nem vette jó néven hogy egy sráccal kezdtem járni..

Szóval ahogy előttem is írták: "kopj le" a szlengszava..

2011. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ha vele maradsz akkor legalább próbálkozz!Baráti dolgokból erősíts egy picit ,mármint anők általában baráti kőrből választanak pasit maguknak,szal több esélyed van ha barátként megmaradsz.Vigyél neki virágot néha ,masszírozd meg ,hívd el piálni egy picit vagy csak filmeket nézni!Ha több időt töltesz vele akkor több időd van kiismerni és a szívébe lopjad magad!

Ha a csaj nemtetszésből nem a barátnőd akkor vagy nagyon kell lapátolnod és bevállalsz mindent vagy hagyd ott a francba és ne pazarold rá az idődet mert megbánhatod!

Tudod Én kicsi korom óta nem hiszek az ilyen baromságokban hogy fiú-lány barátság,ha nincs belőle semmi hasznod akkor dobd el!!!És súgok valamit,engem sok lány tartott a legjobb barátjának,nos meg is húztam őket és sose mondtam meg neki hogy nem hiszek a fiú lány barátságban...

Szerintem maradj meg mellette ,legyél a legjobb és hagyd ott hirtelen!!!Ez egész jó módszer! :)

2011. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Problem? ***** válasza:
Ez olyan mintha megdöglött volna a kutyád és anyukád azt mondja megtarthatod.
2011. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!