Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány vall szerelmet? (fiúk válasza érdekelne leginkább. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jól megvagyunk, mintha valami alakulna az ő részéről is, én már nagyon nem bírom érzelmileg, több hónapja szerelmes vagyok belé, de hosszú a mi kis történetünk.

Nem volt még barátnője tudtommal, flörtölésben nagylegény, de mintha félne a komolyabb dolgoktól.

Előre is köszönöm a normális válaszokat, sokat segítenétek vele!


2011. nov. 22. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elöntene a boldogság hormon
2011. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, szerintem a legtöbb srác is! Csak nyugodtan :D
2011. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nem származhat belőle, SŐT az is lehet, hogy hiába jó a flörtbe, attól még nem meri bevallani az érzelmeit, mivel még nem volt barátnője, és nem tudja mire számíthat szóval egyszerűen fél a dologtól. Velem is pont ez volt a szituáció, még amikor az első barátnőmnek udvaroltam 14 éves koromban, bár ott végül rászántam magam, és jól is sült el, de mint kiderült a csajnak is bejöttem, szóval már régen megtehettem volna. Mind 1 lényeg a lényegben, szerintem kezdeményez te, de ne úgy h bevallod, hanem hozd fel a témát h mi lenne ha azt mondanám h többet érzek irántad..... és akkor kicsikarod belőle a választ, mert vagy azt mondja h semmi... vagy azt h ő is...:) 18/F
2011. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem onnantól kezdve kib@szott boldog lennék, mert végre nem kéne többet otthon recskáznom, hanem lenne kibe beleraknom a lompost. <3
2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlenül örülök, mert velem már volt olyan hogy alig tudtam vkit levakarni de megbántani se akartam hogy nem tetszik. Így próbáltam kerülni csak mivel 1 suliba jártunk nem volt egyszerű.
2011. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ő is szeret, akkor oda lenne a boldogságtól, és vissza.

De talán nem ezzel kellene indítani, hanem hívd el valahova... enni, inni (üdítőt, persze), esetleg moziba... ott aztán lehet beszélgetni is majd.

De az is lehet, hogy elég lesz, ha ráteszed a kezére a tiéd pár másodpercre.

2011. nov. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..^^

majd valamit kiokoskodok, csak félek, de nagyon.

2011. nov. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!