Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek h bejött a srác de mivel ö már az elején bevallotta nektek h szeret ezért valami miatt beijedtetek és elutasítottátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
csak te lehet ilyen gyik. :)
2011. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordult, de nem beijedés volt, hanem túl gyors, nyilván nem tudtam viszonozni azonnal és kellemetlenné vált a helyzet.
2011. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a szeretlekesdi bőven rá ér az első csók után.. é pl nagyon nehezen mondtam ki a páromnak.. majdnem egy hónap után. De akkor már biztos voltam bene hogy mit érzek;)

(5 hónapja vagyunk együtt)


F/16

2011. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a Ted Mosby trükk
2011. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a Ted Mosby trükk


ez pontosan mi?érdekelne

2011. nov. 23. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:

lol tényleg a Ted Mosby trükk. :D


a srác elmondja már az elején hogy szeret és a csaj meg dobja mert nyomulos :D:D:D:


közben a srác cask szakítani akart :D

2011. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha köszi most már értem ,bár az én esetem azért nem pont ez
2011. nov. 23. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem volt, bár nem azt mondta ki h szeret, csak h járna velem. nem mondom, örültem neki, csak úgy éreztem utána h nincs már így benne kihívás, és emiatt kicsit elveszett az izgalom belőle. de nem emiatt utasítottam el.
2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki tetszik, szimpatikus, vonzó vagy beindít az nem azt jelenti, hogy szereted. Legyen tiszta s világos. Az első csók után tudsz te nagy lóf@szt arról, hogy szereted-e az illetőt. Hihetetlen, hogy mennyien élnek tévhitben, vagy fogalomzavarban. Ha az elején felsoroltak mind együtt vannak, és még melette sok minden akkor lehet hogy szeretsz valakit. Ahoz, hogy szeress meg kell ismerned, jó és rossz oldalát, el kell fogadd hibáival együtt és feltétel nélkül akkor szereted.
2011. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!