Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik a szülinapja. Szerintetek jó ötlet ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Mivel jön a nagy tizennyolcadik szülinap, ugye a felnőttkor korbeli hivatalossága, gondoltam, miért ne ajándékoznám meg azzal, amitől tényleg kiakadna és voltaképp igen is vágyik erre...


Nem vagyok az a nagy öltözzünk-be-jó-móka-lesz dolog híve, de hát tudom, hogy imádja, ha beöltözök valakinek. (Már volt 2-3x ilyen.)


Szóval, arra gondoltam, hogy veszek nyuszifüleket, hozzá csokornyakkendőt, bojtos farkincát és a csuklóra két olyan valamit, ami a Playboy csajoknak is van. A ruha az megvan.


A kérdésem, hogy szerintetek ez jó lesz-e neki meg mellé egy nemesfém gyűrűt vennék. :)


Ja és ha valakinek van tippje, hogy PESTen hol lehet venni ilyen füleket meg miegymást OLCSÓN, akkor légy szíves, írjátok azt is le. Ezer hálám!!! :)))


U.i.: Egy éves évfordulóra egy bögrét kap a képünkkel, karácsonyra pedig egy párnát a képemmel. :) Ezek is jók lesznek? :)


2011. nov. 23. 10:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Már megint lemaradt...

Én 18/L, párom (érthetően :D) 17/F.

2011. nov. 23. 10:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de a képes ajándékok unalmasak és a kettő az már sok is. Semmi egyediség nincs benne, ellenben a playboyos ötlettel.
2011. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a 18. szülinapra jó az ötlet, régen a Sugárban lehetett kapni olcsón hozzá cuccokat. Most, hogy felújították, nem tudom ott van -e még az a bolt.

Az évfordulóra jó a képes cucc, de szerintem karácsonyra már sok lesz a képedből. Nem bántásképp, de a pasik azért nem szereti, ha egy nőnek folyamatosan ott a képe előtte akárhova néz. Szeritnem a karácsonyi ajándékot gondold át.

Ez a teljes mértékben szubjektív magánvéleményem.

2011. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! :)

Voltaképp azért szeretnék két ilyet, mert bögre-hiányban szenved, a párnára meg azért gondoltam, mert sokat "sír a szája", hogy nem alszok vele. Csupán ezért gondoltam erre. :)

2011. nov. 23. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyűrűt félreértené...
2011. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyűrűt ő szerette volna, mondta, hogy már marha rég óta akar egyet magának. :)
2011. nov. 23. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, az más, akkor persze, hogy jó, csak a méretet kell valahogy levadászni.
2011. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na igen, én voltaképp a méret miatt aggódok. :\\ Éjszaka mérjem le vagy mi? Eléggé nehézkes a dolog...
2011. nov. 23. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmikor nem kell lemérni. Az 1. lehetőség, hogy viszel magaddal valakit, akinek kb akkora tenyere van, mint neki. A másik lehetőség, hogy veszel neki egyet, de a blokkot megtartod, mindenhol kicserélik neked nagyobbra, ha nem jó a méret.
2011. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy internetről rendelném. ^^" Amúgy édesapám kezét "használnám fel".
2011. nov. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!