Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korán van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korán van vagy idejében van a járás? Én:13-14/F a csaj szinténennyi.

Figyelt kérdés
Szval van egy csaj... Azt szeretném h szerintetek ilyenkor már lehet járni? És ha igen akkor milyen komolyan?
2011. nov. 23. 19:17
1 2
 1/18 TOMAtm ***** válasza:
azért közös nyaralást a horvát tengerpartra még ne tervezd...
2011. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor már lehet.

Ez okoz gondot ,ha egymás miatt elhanyagoljátok a tanulást és egyéb elköteleztségeitekett, ha romlanak a jegyeitek.


A barát/nő nem kifogás. A szülők is bejárnak dolgozni, és nem egymáson lógnak napi 24 h-ban.


Másik: a szexuális kapcsolat. A szexet pedig azért nem javasolják ilyen fiatalon, mert NINCS 100%- os fogamzás gátlás!

A szex csak akkor lépjen be az életetekben, ha ennek tudatába vagytok, és ha tudtok egy gyerekkel mit kezdeni már. Gyerekként abortuszt vagy szülést átélni nem épp szerencsés dolog, a lelki következményekről nem is beszélve.


Viszont a fentieket betartva, ok, a dolog. Valamikor nektek is el kezdeni a dolgot. :)

2011. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nincs korán mindjárt 8 lesz :/
2011. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ajj miket beszélsz? Fél nyolc van HÁ dikk ... :D
2011. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Azér milyen ironikus valakik már 12-13 évesen járnak, másoknak meg 20 fölött nem adatott meg ,hogy valamilyen kapcsolatra tegyenek szert :(
2011. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ne szívd mellre kedves utolsó...

lehet h ők most kezdik de az ilyen fiatal kapcsolatoknak az lesz a vége h a lányok 20 évesen kiélt r*bancok lesznek... neked meg 20 év után lesz egy intelligens barátnőd :)

2011. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
(19:29)igazából még csak 18 vagyok és csak pár napja böngészem itt a fórumokat,de már olvastam itt olyan témákat,hogy azér csak pislogtam rajta és lassan már kezdem azt érezni,hogy minél tovább halogatja az ember az ismerkedést annál nehezebb lesz barátot/nőt találni.Viszont ha meg hamar elkezded ezt az életet sajnos valószínű,hogy vagy a tanulás vagy a család rovására megy mert nem fordítasz rá annyi időt(bár ezzel lehet csak én lennék így)és ez kihathat a jövőre.Szóval én már valóban nem tudom mikortol lenne érdemes párt választani.
2011. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13-14/F? Nem tudod pontosan, h hány éves vagy? :D
2011. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem nyugi mindenkinek! Tartok mértéket! Am a válaszok a kommentekre:1.:Nem fog a tanulás rovására se menni.

2.:Nem akarunk szexelni. :) (mindketten normálisak vagyunk és tudjuk h hány évesek vagyunk és azt is hogy yhány évesen lehet szexelni)

3.: Amit én járás alatt értek: Csók, kézenfogva sétálás... stb. ilyenek :)

2011. nov. 23. 20:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Am pontosan 13,7 éves vagyok :D
2011. nov. 23. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!