Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit is jelent az igaz barátság? Nektek van igaz barátotok (barátnőtök)?

Figyelt kérdés
és pontosan milyen a kapcsolatotok az igaz barátotokkal?
2011. nov. 23. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan barát, akivel mondjuk úgy tartod a kapcsolatot, aktívan, hogy nem jártok egy suliba, bármit elmondhatsz neki, és fordítva is igaz, ezenkívül nemigazán tudod megbántani, maximum ha ez a célod.
2011. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor a te véleményed szerint pl.2 osztálytárs között nem lehet igaz barátság?
2011. nov. 23. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
De, csak ez akkor fog igazán kiderülni, ha elvégzitek a sulit, nekem a legjobb barátom aki általánosban volt, 1 szer nem keresett miután vége lett a sulinak, és én se kerestem őt, nagyon jól elvoltunk, de miután vége lett a sulinak, egyszerűen, nem kerestük egymás társaságát.
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bátran állítom hogy van legjobb barátom. Mellette tudok igazán önmagam lenni. bármit megoszthatok vele a legmocskosabb titkaimat is, mer tő nem fogja továbbadni senkinek. Óvoda óta ismerjük egymást, általános suli után különváltak útjaink de így is napi rendszerességgel kapcsolatban vagyunk és mindig találkozunk. Együtt járunk szórakozni városba, mindenhova. Persze mivel mindig vele lógok, igazi barátom rajta kívül talán suliba van 1-2. DE inkább legyen egy barátom mint 20 haverom... :) És mikor megyek Pestre egyetemre remélhetőleg ő is velem tart és együtt éjük a boldog felnőttéletet :D
2011. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van két legjobb baràtnőm. Egyik lassan 9 éve (szomszéd), màsik hamarosan 4 éve (osztàlytàrs). Imàdom mindkettejüket, mindig mindent megosztunk egymàssal. Mit jelent? Egyszerűen leírhatatlan. Amit tudtam, eddig megosztottam. Ja meg hogy majdnem mindig (kivéve a néhai vitàknàl) jól érzi magàt az ember velük. :)
2011. nov. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy bármit el tudsz neki mondani. Megbízol benne, és ő is benned. Nekem sok ilyen barátnőm van, kb. 5, akit igaz barátoknak neveznék. De csak 1 a legjobb. Őt mindenkinél jobban szeretem, a szüleimnél, a barátomnál is jobban. Szinte napi szinten találkozunk, pedig nem egy suliba járunk. Szó szerint függünk egymástól. Volt egy csodálatos lehetőségem külföldre menni tanulni, de nem mentem. És nem a szerelmem, vagy a családom miatt, hanem miatta. És mindezt úgy, hogy nem vagyunk leszbik.
2011. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!