Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ősszel, koratélen hova érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősszel, koratélen hova érdemes menni Budapesten belül?

Figyelt kérdés

Randim lenne Pesten de nem tudom hova kéne elvinni a leányzót. Az a baj hogy ötletem sincs, ő nemrég óta lakik ott (3hónap) tehát olyan helyre kellene menni ami tömegközlekedéssel könnyen és olcsón megközelíthető (320Ft-os vonaljegy). És maga a hely sem túl drága. Nem vagyok zsidó de valami olcsóbb megoldáson gondolkodom:)

Én Margitszigetre gondoltam, nemtudom ilyenkor adnak-e már forraltbort. Örömmel várom az értelmes válaszokat.


2011. nov. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A Margitsziget nem rossz, és ha este fáznátok, akkor be lehet menni a Westendbe. De ugyanígy a Városliget is jó lehet, vagy a Duna-part a Váci utcánál, esetleg a Vár (na ott tuti kaptok forralt bort valahol).
2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Westendbe korizni.

Na jó annyira nem olcsó... de jobbat nem tudok.

2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti, tehát valami odajutási lehetőséget kelenföldről ill. déliből:) Az első kommentelő ötletei nemrosszak:)
2011. nov. 24. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Vörösmarty tér. Már megnyílt a karácsonyi vásár. Nagyon hangulatos! :)

17/L

2011. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem, azt hiszem meglessük:)
2011. nov. 24. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Ott már természteesen forralt bor is van. :)

2011. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!