Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már unalmas a sok love storys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már unalmas a sok love storys tiniregény? Ti mit tartotok benne unalmasnak, sablonosnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert írtam egyet, de szerintem nem sablonos..Ha valaki válaszolna, nagyon megköszönném, a sztorit röviden leírnám, ha valaki segítene...
2011. nov. 25. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok! :) ;)
2011. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

aki olvasni fogja (és sokan fogják, látod a Twilight-ot is olvassák, pedig az is tiszta giccs) semmit.

aki meg nem olvas ilyeneket az magát a storyt: szerelmesek van sok bonyodalom, de egymáséi lesznek, vagy meghalnak..blah, blah, blah.. csöpög az egész.

2011. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A lényeg röviden: Van egy csajszi, aki a fővárosban él az apukájával, a szülés után ugyanis az édesanyja lelépett, mivel csak 19 éves volt. A csajszinak mindene megvan, de az anyai szeretetre mindennél jobban vágyik. Kicsit sznob, és felettébb egoista, nincsenek barátai. A nyolcadik osztályt elvégezve nyárköszöntő bulit rendez a villájukban ( az apja bankigazgató, onnan a sok pénz), ahol feltűnik a csajszi anyja az új komájával... a csávó nemrég tudta meg, h a nőnek van egy házasságon kívül született lánya, ezért őrjöngve érkezik meg, pisztolyt ránt elő, le akarja lőni a kiscsajt, de az apja megmenti őt..végül kihívják a rendőröket, el is viszik az őrjöngő embert, a papát pedig kórházba viszik, de semmi súlyosabb baja nem lett.. ezek után már nem tudnak itt élni, így vidékre költöznek a nagyikához, aki szintén nagyon gazdag, egy valóságos "palotában" él...
2011. nov. 25. 23:13
 4/15 A kérdező kommentje:

jó tudom, h eddig kicsit amerika feelingje van.. a faluban, ahol élnek végre barátokra lel, hiszen nagyon megváltozik a lány egy ekkora érzelmi sokk után... a szomszéd lány, aki a legjobb bnője lesz, bemutatja neki az unokabátyját, a 18 éves Krisztiánt, aki egy igazán helyes, ámde lelkileg meggyötört fiú, nemrégiben veszítette el az édesanyját..a főszereplő csajszi végülis

"életre kelti" a srácot, hiszen nála jobban senki sem érti meg.. egy nagyon fura lelki kapocs köti össze a két fiatalt, akik sokáig azt hiszik, ez csak barátság...ám a lelkük mélyén az elejétől fogva érzik, ez egy tiszta szerelem.. a srác nem nagyon mer közeledni a lány felé, hiszen nem akarja lerombolni ezt a csodás érzést..

2011. nov. 25. 23:17
 5/15 A kérdező kommentje:
végül nyár végére összejönnek, a csajszi elkezdi a gimit, pont abban, amelybe a srác és a legjobb bnője is jár...a bonyodalom itt kezdődik,ugyanis a suli menő csaja ráhajt Kriszre, aki előbb semmiféle érzelmeket nem táplál iránta, ám szerelme folytonos féltékenykedésével a menő csaj karjaiba taszítja..szakítás a vége, ami nagyon megviseli őket.. sokáig nem beszélnek, végül a srác erőt vesz magán, és elhívja szerelmét egy téli estén a plázába, h megbeszéljenek mindent..a csaj azonban ismét gőgössé, és önzővé válik, meg sem hallgatja a fiút.. végül fennhangon elrohan, a srác pedig utána..egy óvatlan pillanatban lelép a zebrára a lány, és majdnem elüti egy autó, de a srác megmenti, ezzel őt sodorta el az autó..kómába esik, ekkor rádöbben a csaj, mit is jelent neki a fiú...ekkor kanyarodik a történet a vallás felé, a csajszi megígéri Istennek, amennyiben megmenti Kriszt, hinni fog...
2011. nov. 25. 23:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. Nem töltenéd fel az internetre? vagy elküldöd valahogy? :)
2011. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
végül persze Krisz felébred, de már nem akarja a lányt...megrettent attól, hogy még életét is képes lenne feláldozni a szerelemért...a csajszi ismét magába roskad, hiszen azt hitte minden happy lesz, ha a srác felgyógyul... elhidegült barátokként élnek tovább..míg nem a tavasz új reményeket hoz..egy együtt átbulizott éjszaka után nem tudnak tovább ellenállni egymásnak, ismét összejönnek, s megfogadják, soha többé nem hagyják el egymást.. a regény zárójelenete, mikor a lány a templomban ülve imádkozik, s megköszöni Istennek mindazt, amit kapott.. barátokat, szerelmet, nyugalmat, és békességet... tudom, kicsit hosszúra sikerült ez a rövid tartalom ismertetés, de ennél tömörebben nem tudtam leírni...
2011. nov. 25. 23:26
 8/15 A kérdező kommentje:

23:23

miért, tetszik a sztori, vagy csak úgy érdekelne?

2011. nov. 25. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd, egy regényben, filmben, novellában sosem a történet a fontos, hanem a stílus, eltudod e varázsolni azt a világot amit megteremtettél, az olvasót megragadják e a szavaid. A történet mindig ugyanaz, kell pár szereplő, kell bonyodalom és kell egy befejezés az a nem mindegy, hogy hogyan írod ezt le.
2011. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
remélem, h tetszeni fog, persze a negatív kritikát is szívesen fogadom..:D már kb másfél éve dolgozom rajta, de tudom h még mindig van mit csiszolni rajta..:D
2011. nov. 25. 23:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!