Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt szingli, kedves, normálisan gondolkodó rendőr? Vagy hol lehet megismerkedni velük, hova járnak pl. bulizni?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne ismizni egy rendőrrel aki normális. De akiket ismerek azok nem szinglik, és nem is normálisak :S
2011. nov. 26. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jelentem Zsanetthez.
2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nincs.
2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
milyen nemhez tartozol?
2011. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
csak normális lények kommenteljenek, a retardokra nem vok kíváncsi. nőnemű vagyok egyébként. ha lehet 25-30-as korosztályt preferálnám.
2011. nov. 26. 11:37
 5/27 anonim ***** válasza:

"ha lehet 25-30-as korosztályt preferálnám."


Ez nem egy kívánságműsor, hogy 25-30éves kedves, normális rendőr barátot szeretnék...

Nagyon felszínes ember vagy.

2011. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves rendőr vagyok. És férfi, mindamellett szingli.
2011. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
0%
Vámos nem jó? :)
2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

11:41

nem vagyok felszínes, és mivel nem ismerlek nem is számít a te felszínesebb véleményed. de a párválasztás kívánságműsor, mert az ember a szomszédait, családtagjait nem válogathatja meg, de a párját igen és aki ezt nem teszi meg az ostoba. nyilván egy 25 éves nem fog egy 15 évessel járni, ez nem is lehet kérdés. de egyénileg azért lehetnek eltérések ebben a tartományban, azért írtam hogy preferálnám, de nem kizáró tényező +/- pár év. ha neked ez felszínesség, ám legyen. hasonlóan felszínes emberek társaságát keresem. :P

2011. nov. 26. 11:47
 9/27 anonim ***** válasza:
Miért kell neked feltétlenül sün? Elkövettél vmit, és szeretnéd ha kimosna belőle?
2011. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem követtem el semmit. "sünre" vágyom mert szeretem őket. akinek mosakodnia kell annak ott vannak az ügyvédek,meg egy párkapcsolat nem a másik kihasználásáról szól normál esetben, szomorú hogy ez egyáltalán felmerül valakiben (nyilván magából indul ki). és kíméljetek meg az ilyen és ehhez hasonló feltételezésektől mert unalmas.
2011. nov. 26. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!