Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem féltékeny Rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem féltékeny Rám egyáltalán, azonban nagyon jól elvagyunk. De ugye ez nem azt jelenti, hogy nem szeret vagy nem fél, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy csak tapasztalatlan a nőkkel. ;P Valószínűleg bízik benned, és nem lát rá okot, hogy féltékeny legyen. Amíg nem muszáj, addig te se adj rá okot. (Mindenesetre ha a "rám"-os nagy R-rel írod, az egóddal nincs sok gondod.) :)
2009. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az en exemmel is minden tokeletes volt...csak egy baj volt ,nem volt feltekeny ,barmit tettem...zavart nagyon ,es amikor rakerdeztem miert nem tud feltekeny lenni azt felelte ,hogy mert bizik bennem...hulyeseg...normalis hogy csak elhagyott ...tehat kis feltekenyseg nem artana reszerol sem..
2009. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, inkább örülj, h nem féltékeny. Én se vagyok féltékeny barátnőmre, pedig 200 km-re lakik tőlem. A féltékenység tönkre teheti a kapcsolatot..
2009. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer elment egy pasival szórakotni és az rosszul esett neki, de egyébként nem zavarja, ha mással beszélek vagy beülök egy italra. Szóval ez nem gond?
2009. máj. 12. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NE félj én sem vagyok féltékeny barátnőmre. Bízok benne annyira hogy nem csalmeg. Ha meg meg akar csalni úgy is meg csal ő döntiel nem az hogy féltékeny vagyok-e
2009. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
se a párom, se én nem vagyunk féltékenyek. Ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, már két éve. Szerintem az alap, hogy egy kapcsolaton belül is mindenkinek meg van a saját tere
2009. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!