Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha megkérem rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha megkérem rá hogy növessze meg a haját nekem?

Figyelt kérdés
Vagyis célozgatnék meg megkérném növessze meg nekem persze így is tetszik de úgy is tetszene.N em elvárnám csak megkérném rá mert láttam régi képét ahol hosszú haja volt tök jól nézett ki. (persze most is)
2011. nov. 27. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Naná hogy baj, sőt, az ilyen kérésért már többen elkárhoztak.


Reklám:

2011. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne kérd meg, ha így is meg úgyis tetszik akkor alapból nincs értelme. Bár szerintem te csak magadat csapod be azzal, hogy így is tetszik hisz akkor nem gondolkoznál rajta, illetve, nem tennél fel ezzel kapcsolatos kérdést ide.


Ha megakarod változtatni a párodat egy kapcsolatban, az igen baj, mert azt jelzi, hogy nem fogadod el úgy ahogy van, vagyis nem magáért szereted.


Ha pedig most szeretnéd mondani, hogy de én szeretem, meg önmagáért szeretem blabla-blabla, akkor inkább, hagyd a hülye kérdésed és bizonyítsd neki!

2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérheted.

Megmondod neki, hogy tetszett a hosszú haja, nem akarná-e újra megnöveszteni. (ne parancs legyen, hagyj neki választási lehetőséget, mondhasson nemet, ha nem szeretné!)

Ha ezért berág...

2011. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb szerintem amúgy is változtatna, a nők ilyenek. Barátnőm röviddel kezdte, aztán, amikor összejöttünk, megnövesztette, de megunta és megint rövid lett. Akkor mondtam neki, hogy ez jobban tetszik. :D
2011. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
mond meg nekik hogy neked hosszú hajjal jobban tetszett. venni fogja a lapot ha van egy kis gógyija.
2011. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

,,Ha megakarod változtatni a párodat egy kapcsolatban, az igen baj, mert azt jelzi, hogy nem fogadod el úgy ahogy van, vagyis nem magáért szereted."

Erre mondom azt, hogy ez már beteges. Nehogy már egy hajhossztól változzon meg valaki. Én legalábbis több vagyok egy hajnál. Nincs azzal semmi gond, ha egy férfi szexisebbnek találja a hosszú hajat.

Engem is megkért a párom, hogy növesszem meg a hajam,( bár nekem félhosszú volt) mert neki a hosszú haj jobban tetszik. Örömmel teljesítettem a kívánságát, és ez a legkevesebb, amivel ki tudom fejezni mennyire szeretem őt. Jelentem ugyanaz az ember maradtam, jól áll és nem bántam meg. Szóval hajrá kérdező! :)

26N

2011. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm bíztatásokat :)
2011. nov. 27. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Pedig én is Manocsak-kal értek egyet. Tényleg nem a haj hosszától változik meg valaki, de itt az elv a lényeg, hogy én azt hordok amit akarok, olyan a hajam, a stílusom, a sminkem amilyet akarok, amilyen nekem tetszik és ebbe nehogy már a pasim szóljon bele. Tudta nagyon jól milyen vagyok amikor megismert, ha így megfelel akkor ok, ha nem akkor így járt, senki kedvéért nem fogok a külsőmön változtatni (csak a magam kedvéért ha így látom jónak). Ha szereted akkor akármilyen hajjal is szeretni fogod, a lényeg hogy Ő jól érezze magát vele.
2011. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem beleszólás, ha elmondja őszintén a véleményét, hogy úgy jobban tetszene neki. A lányon múlik a többi. Az, meg, hogy mi tetszik neki és mi nem, az nem a szerelem függvénye.
2011. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baj ... engem most dobtak érte, mert nekem a hosszú haj jobban tetszik, hiába mondtam h szeretem a haját így ahogy van, és h tetszik a rövid haja is, de hosszú hajjal szívesebben látnám ... ebből az lett h azt mondta hogy ő nem tökéletes számomra, és h neki olyan férfi kell aki számára tökéletes lehet, h neki soha nem lesz hosszú haja stb.
2011. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!