Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez nagy szégyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nagy szégyen egy fiútól?

Figyelt kérdés
Sajnos elég kicsi a lakásunk ezért anyumal vagyok egy szobában.19 évesen még tanulok ezért elköltözni se tudok.Ha járok egy lánnyal akkor nem merem elhívni,mert szégyelem hogy anyumal egy szobában vagyok.Ti mit szólnátok ha ez kiderülne a fiútokról?
2011. nov. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretek valakit, felőlem egy híd alatt is lakhatna :) (átvitt értelemben persze)

De ha megtudnám, hogy a párom egy szobában van az anyujával, nem hisztiznék rajta, emiatt nem szeretném kevésbé, max nem aludnék náluk hanem Ő nálunk :)


L21

2011. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így elmagyaráznád,hogy miért is élsz vele egy szobában,megérteném,nem lenne belőle semmi probléma.Ne csak annyit mondj,hogy anyukáddal élsz egy szobában.Magyarázd el nyugodtan,ebből nem lehet gond...
2011. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is 19 éves fiú vagyok.
2011. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen főleg, hogy még tanulsz nem szégyen. Egy 30 évesnek már az lenne.
2011. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit ezen szégyelni!Másnak még csak egy szoba sincs.

Ha meg a lány emiatt húzóckodna tőled, akkor meg se érdemel,nem az számít,hogy mid van!,hanem hogy KI VAGY!

Lehet hét szobás lakásotok is,ha közben szart se érsz...

Szóval ne szégyeld ezt a dolgot,hanem mond el neki nyugodtan.

Sok Sikert:)

2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!