Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulóra saját készítésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra saját készítésű ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni valami egyszerűen, itthon is elkészíthető, ötletes ajándékkal a barátomat. Mit ajánlanátok?
2011. nov. 28. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármit csinálhatsz neki ha szeret akkor bárminek örül. én például saját készítésű fotóalbumot csinálok a barátomnak és kispárnahuzatot de szerintem annak is örülne hogyha egy szál semmiben kezdenéd el masszírozni! :D
2011. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak én tudom, hogy ő saját kezüleg készít nekem valamit. Én ezt nagyra értékelem és ezért szeretném hasonlóan viszonozni. Én csak a ráadás lennék. :D
2011. nov. 28. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Köss neki valamit, pl egy pár meleg kesztyűt. Vagy esetleg horgolj neki egy sálat. Az ebben a hideg időben praktikus is, hasznos is, ráadásul így mindig eszébe jutsz majd, valahányszor felveszi. Én mindig olyasmit szereted adni a páromnak, ami később nem csak a polcon porosodik majd, hanem használni is fogja tudni. :)


Esetleg vegyél egy egyszínű bögrét, meg porcelánfestéket, és a festékkel fess neki valamit a bögrére, amivel egyedivé és személyesség teheted a számára (például a nevét, vagy hogy "Szerelmem", esetleg vicces mintákat, vagy akár az évfordulótok számát (nem tudom, hogy hanyadik lesz) és szívecskéket, vagy ilyesmiket).


Remélem, tudtam segíteni valamennyit. :)


20/L

2011. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet. :) Várok még ötleteket, ami könnyebben elkészíthető. Írtam egy kedves idézetet magamtól, ezt is fel szeretném használni.
2011. nov. 28. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát férfiak nagy része édesszájú és ha barátod is akkor nyert ügyed van.... Én barátom nagyon az és sütöttem neki egy tortát amit teleraktam általam készített marcipán szívecskékkel... Nagyon örült neki! (:
2011. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így egyszerű is lenne a dolgom, de ő nem édesszájú sajnos.
2011. nov. 28. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak küldtem privátot.
2011. nov. 28. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

varrj két (fiú, lány) babát meg szívet, ölelkeznek stb...

vagy esetleg szépen kidíszített piros, szív alakú képkeret hullámpapírból, vagy valami szép, tartósból, és tegyél bele egy szép képet kettőtökről! :)

2011. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!