Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülés előtt, terhesség alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apas kérdése:

Szülés előtt, terhesség alatt és utána sincs szexuális életünk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2011. nov. 28. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így találomra vagy aszexuális, vagy meleg, vagy van valakije.
2011. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nincs tovább. :(

Örök cölibátus.

Hacsak nem vagy muzulmán.

2011. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"terhesség alatt" na azért nem 9 hónapig vagy de?
2011. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Szülés előtt, terhesség alatt és utána sincs szexuális életünk."

ok, akkor azt áruld még csak el, hogy hogy a fenébe lett így terhes?!

2011. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"hogy a fenébe lett így terhes?"

Nekem erről az alábbi szösszenet jutott eszembe:


- Kér egy konyakot?

- Nem, köszönöm, egyszer próbáltam az alkoholt, de nekem nem jön be.

- OK, egy cigarettát?

- Nem, köszönöm egyszer rágyújtottam, de nem volt az igazi.

- Van önnek gyermeke?

- Igen van.

- Fogadok, hogy csak egy...


Bocs..

:-D Pedro

2011. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Napkiraly ***** válasza:
62%
A terhes nő látványa elvitte a pasid kedvét a dolgoktól. Tudod, halott oroszlánba kár lőni. Keltsd fel a szexuális vágyait, jó ruhák mondjuk szexshopból, új frizura, paróka, akármi, smink, legyél nő és rád gerjed.
2011. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártunk.Ha van kedved kivárni kételyek közt 3-4 évet, amig lehet, hogy megváltozik, akkor hajrá, ha nincs hozzá türelmed, akkor válj el minél hamarabb, mert rámegy az összes önbizalmad, önértékelésed, női mivoltod ráncosodni kezd a bőröd, idegbeteg leszel stb. a kielégítetlenségtől és a kételyektől és állandóan veszekedni fogtok minden apróságon. A sex tartja az emberben a lelket, mikor minden olyan nehéz egy kisbaba mellett.Anélkül elég nehéz kedvesen szólnod a párodhoz, ha mindenfélét feltételezel róla. A gyerek is megsínyli.

Hülyeség a szexi fehérnemű két pelenkázás közt úgy sem tudod magad beleélni.

Azért azt tanácsolom, hogy legyél a lehető legönzőbb és foglalkozz magaddal amennyit csak ki tudsz csikarni az élettől, mert nagyon rá fogsz menni egyébként.Ez halál komoly.

2011. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sajnos egy fontos infót nem írtam bele a kérdésbe. 27 éves Lány vagyok, a párom pedig 31. Az az igazság, hogy én nem vágyódom a szex után, ő nagyon rám van kattanva de nekem valahogy nem megy. Bevallom kicsi önértékelési depiben szenvedek, de azt mondták szülés után ez elfogadható.

Mindig úgy érzem, bármit csinál (kedveskedik) mind csak egy célt szolgál a szexet. Én már nem is merek kedveskedni vele, mert félek, hogy szex lesz a vége. Sokat dolgozik így csak estére ér haza, én egész nap a gyerekkel vagyok, de szerintem ő nem tudja, ez milyen fárasztó meló. Most vidékre kellett mennie dolgozni úgyhogy 3 hétig nem is tud hazajönni. Ez alatt az idő alatt kéne dűlőre jutnom magammal/magunkkal.

Ha bennem van a hiba akkor mit változtassak? Ha benne akkor mit mondjak neki?

Szakítani nem szeretnék, mert szeretem.

Sokat áldozatot hoz azért. hogy együtt maradjunk és az elmúlt időszakban igencsak ingerült vagyok, minden túlreagálok, de ő még így is mellettem akar maradni.

Szóval mit tegyek?

2011. dec. 3. 09:34
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ha bennem van a hiba akkor mit változtassak? Ha benne akkor mit mondjak neki? "


Ja hogy neked még nem esett le, hogy VELED nem stimmel valami... Hát akkor húzz bele a gondolkodásba,

2011. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De mi a bajod a szexszel? Miért nem akarod? Mi rossz neked benne?

Házasság előtt milyen volt a szexuális életetek? Milyen idős a babád?

Őszintén szólva nekem a leírtakból az jön le, hogy szegény férjed mindennel próbálkozik, amivel csak lehet, türelmes - és ez ritka.

2011. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!