Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tartsam meg a csajomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam meg a csajomat? Nagyon szeretem, és félek hogy el szeretik előlem.

Figyelt kérdés

Ma elment dokihoz, ott 2 srác betalálta hogy milyen gyönyörű, van e barátja, de akárhova megy,szinte mindig ez van! Félek hogy el szeretik tőlem, persze nagyon szeret tudom,de akkor is félek. Mit csináljak? Suliban is oda mennek hozzá, jelölgetik mindenhol.

18F, a barátnőm 16. 5 hónapja járunk.


2011. nov. 29. 09:40
1 2
 1/11 MariskaHargitai ***** válasza:
Legyél rá büszke, hogy másoknak is tetszik! Amíg nem ad rá okot, addig ne féltékenykedj és ne gondolj hülyeségekre. Ha meg elszeretik, akkor örülj neki, hogy megszabadulsz tőle, mert akit el lehet szeretni az nem szeret téged!
2011. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
ez még tini szerelem, de ha téged szeret akkor nem érdekli a sok jelölés meg nyalás... ahova jár suliba a párom ott a csajok engem is hódoltak milyen helyes vagyok, de mivel nem reagáltam rá így abba hagyták és tudják, hogy nem lehetne elcsábítani a barátnőmtől, mert szeretem nagyon és 1 éve járunk és én vele is maradok már! mi 19/L és 22/F... ti mi éretlenek vagytok, te szerelmes vagy a párod meg élvezi, hogy hódolna neki, nyilván ad jeleket is feléjük, mert oktalanul nem szólítja le egy pasi se olyan könnyen pláne ha nem is ismeri személyesen... vagy csak kamuzik neked, hogy féltékennyé tegyen, hogy őt mennyien kívánják... női logika, hogy jobban szeresd és féltsed...
2011. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Légy FÉRFI!

Jobb lenne, ha összeszednéd magad és a kissebbségi komplexusodat nem a barátnődre vetítenéd és nem féltékenykednél. Így fogod elveszíteni, hogy féltékenykedsz. Egyébként az én felfogásom: ha akar úgyis talál rá módot hogy megcsaljon, de akkor lapát, független attól, mennyire könyörög.

27F

2011. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában elég csini barátnőim vannak és szinte mind tudja, h 100-ból, 99 csak megd.gni akarja őket. Mondjuk elég fiatal a bnőd, ezért kéne még egy kicsit élnie. De jogos s félelmed, ilyen korban a lányok még hajlamosak túldimenzionálni a dolgokat. 34F
2011. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor úgyse fog elhagyni. Ha meg bizonytalan, akkor nem kell a többi pasi, hanem simán is elhagyna.
2011. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktak neki írni levelet, arra általában nem reagál,de ha közeli ismerős a srác vagy valami, akkor koptatja. Nem csak előttem, hanem láttam a leveleket. Ha írják neki hogy milyen szép,akkor csak megköszöni és annyi.
2011. nov. 29. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:
féltékeny típus vagyok én is, de leállítottam ezt a rendszert... nálunk is ez ment amíg meg nem agyaltam az egyiket aki megdugni akarta... azóta no f@szbuk törölte is
2011. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
milyen egy nokedli vagy,legyél már férfi,ha így aggódsz,meg féltékenykedsz megunja.ha szeret nem fog lelépni,de azért vedd figyelembe elég fiatal még,még a komoly kapcsolathoz is fiatal,remélem a szexet azért nem erőltetted rá 5 hónap semmi főleg egy 16 évesnek. szóval ne idegeskedj,ha tényleg szeret veled marad,ha meg nem akkor meg nem érdemes együtt maradni.
2011. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kérdező!teljesen felesleges féltékenykedned mert csak tönkre teszed vele a kapcsolatot és a kettőtök viszonyát...

nem mellesleg ha nagyon akar akkor így úgy is meg fog csalni,szóval ezen teljesen felesleges idegeskedned és minden pillanatban arra gondolni hogy huuu most vajon kivel van mit csinál és vajon ki akarja meghódítani.ha okos lány és tudja kezelni ezeket a dolgokat ha éppen hódolója van és le tudja koptatni akkor nincs gáz...ha viszont nem tud ellenállni a csábításnak akkor annyit ért az egész kapcsolat,magyarul jobb is hogy megtörtént mert az aki megteszi az előbb vagy utóbb megtette volna...szóval ha lehet bízzál benne és próbáld meg ne kimutatni hogy ennyire féltékeny vagy....ha megteszi hogy félre lép akkor annyit ért az egész és jobb is hogy úgy történt mert neked arra a nőre nincs szükséged és előbb vagy utóbb meg tette volna...

2011. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én extrán bíznék benne a helyedben. Könnyű úgy hűségesnek lenni, hogy másnak nem kellesz, de percenként lekoptatni a jelentkezőket, az már bizonyít valami.
2011. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!