Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemnek merjek beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek merjek beszélni az előző kapcsolataimról? Elég szines életet éltem, lehet hogy nem is kell?

Figyelt kérdés

minden rendben van köztűnk de ugy érzem nemvagyok őszinte vele,elmeséljem alkalom attán?

Előtte volt több het.+ bikapcsolatom is ma már csak ő van,ez nem is vitás.Halgassak tovább?

kort is írjatok,Köszi!


2011. nov. 29. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hááát.. lehet h inkább hallgatnod kellene..


amúgy - alkalomadtán :)


21, l

2011. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Fog ő még magától is kíváncsiskodni :P
2011. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt már az elején kellett volna elmondanod. De ha nagyon nyomja a lelkedet és kikívánkozik belőled, akkor mond el. Nekem biztos, hogy nem esne jól, x év után. 34/N
2011. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rákérdez akkor elmondhatod. De én furcsállnám, ha a barátom azzal állna elő, hogy figyelj szívem, hozz még egy doboz sört is a boltból légyszi, ja amúgy képzeld előtted férfiakkal is csináltam...

szóval érted. Nem kell ezen parázni, nyilván neki is volt élete előtted, biztos te sem tudsz minden kis titkot, de minek is...hiszen ha nem csaljátok meg egymást, akkor nincs szó hazugságról.

De ha tényleg rosszul érzed magad tőle akkor persze mondjad. Még jól is kijöhetsz belőle, áldja az eget majd, hogy milyen egy fantasztikusan őszinte férje van stbstb.

21/L

2011. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen rosszul érzem magam emiatt,boldogok vagyunk de fáj hogy nem mondtam el korábban,féltem és most is félek,de ha elmondanám hogy ő tett belőlem normális embert,és ez kell

hogy tudja,mert csak ezután lehetek teljesen az ő igazi őszinte társa ,de ha megromlik a viszonyunk ? tudom az én hibám de megtettem ,senki sem tud őszintén boldog lenni?vagy csak én szurtam el a multammal?

2011. nov. 29. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a múltaddal szúrtad el, hanem azzal, hogy nem mondtad el időben. Hány éve vagytok együtt?
2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk házasok,első honapokban kellett volna beszélnem legalább?

eskűvő előtt szoba sem jöhetett volna én fogadtam meg hogy sosem beszélem ki a kapcsolataimat csak majd a feleségemnek most nincs mersze.

2011. nov. 29. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most mar folosleges elmondani. A mult az a mult. Az ilyenfajta konnyitesek csak arra valok, hogy az a szemely, aki kibeszel megkonnyebul a masik viszont szenved. Ez nem hazugsag csak elhallgatas. Most nem sok ertelme mar, de az biztos, hogy nem fogadna konnyen.
2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15.54-es vagyok.

Ha nekem ezt így a barátom elmondaná, mint ahogy leírtad az első hozzászólásodban, hogy őszinte akarsz lenni stb. én értékelném, megköszönném, hogy elmondta és örülnék hogy ilyen férfit találtam magamnak.

De ugye nem én vagyok a feleséged, neked kellene tudni, hogy reagál. Esetleg először csak kezd a heteró kapcsolatokkal, aztán valahogy finoman vezesd fel a bi kapcsolatokat is.

2011. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amiről nem tud az nem is fáj neki, vagy amiről nem tud, az meg sem történt :)
2011. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!