Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjem el? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el? Mit kéne neki írnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem ezért bejelöltem facebookon már egy ideje. Pár hete azt is megtudtam, hogy én is bejövök neki, de azóta sosem néz rám. Gondoltam most már elég volt, valamit tennem kell. Arra gondoltam, hogy ráírok facebookon, csak azt nem tudom, hogyha a szia után még vissza is ír, mit írjak még neki? Amúgy egy iskolába járunk.
2011. nov. 29. 15:49
 1/8 szabi007mn válasza:
Ne agyalj ezen!!! Irj rá és meglátod mi lessz!
2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
személyesen találkozni már luxus? ha nincs netkapcsolat akkor nem is keféltek? vagy mi...?
2011. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adja magát a dolog, de jobb lenne ha suliban beszélnél vele. ;)
2011. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Ha nem mersz személyesen odamenni hozzá és beszélgetésbe elegyedni vele akkor nem.

Facebookon írj rá mondjuk úgy mintha véletlenül tetted volna.

Pl.:Szia Panni!

Akkor holnap biztos jössz át suli után?

(vársz 5 percet, ha ír akkor jó, ha nem akkor is.)

ha nem; indul a kimagyarázás:)

Uhh.. ne haragudj.. tényleg!!

Bocsi! Észre sem vettem, hogy neked írtam.. -.-""

Hogy lehet ekkora ídióta.. stb..


Na ebből már lehet indítani egy beszélgetést.. mondjuk ha azt írja: semmi baj, ne viccelj stb akkor,:


Biztos nem haragszol? Oké..

Na, de ha már így le Panniztalak, akkor már megkérdezem: Mizujs, mizu, mi újság (amelyiket akarod..)


Ezután már menni fog a beszélgetés..

Nem tudom mennyire ismered a srácot, de ha nem annyira félénk, vagy idióta, akkor vissza fog kérdezni, hogy és veled mi újság? Viszont ha nem tesz így, akkor két lehetőség: vagy nem kíváncsi rád, vagy csak nem mer írni.. ezt neked kell tudni..


Sok sikert! Remélem tudtam segíteni!


U.i.: Én egyszer kipróbáltam.. és csak jött magától az egész.. Igaz, a kapcsolat nem sikerült bizonyos okok miatt, de ma már nem bánom!

2011. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :D Az utolsó hozzászólónak meg tényleg nagyon köszönöm, szerintem ki fogom majd próbálni. :)
2011. nov. 29. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam :D

Nagyon szívesen!!! Csak ügyesen!!

2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Am még mindig utcsó voltam :P

Nekem most ez a problémám: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szabi007mn válasza:
Annyit tanácsolok még hogy mikor a metegetőzésről átváltassz a kérdésekre akkor azt úgy csináld hogy a másik ne vegye észre a dolgot mert ebből én egyből észrevennem amugy meg jó ez a módszer csak vigyázz mert neked fog égni a pofád (kicsit gáz ha kiderül)
2011. nov. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!