Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek sakkozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, na meg nem is ezzel kell meghódítani senkit, de közös elfoglaltságként tök jó lenne, de miért van az, hogy ma már szinte alig van olyan lány, aki egyáltalán hajlandó lenne leülni egy partira?


Közöttetek van olyan lány, aki szeret sakkozni? :D


2011. nov. 29. 17:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
0%
mert unalmas ?
2011. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
60%
a mai lányok szerintem még a sakknak a szabályait sem tudják, nem, hogy még játszani.
2011. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
55%
Mert a sakkban használni kell a nők által legkevésbé használt emberei szervet: az agyat. :D
2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
62%

én imádok sakkozni!

7 éves koromban tanított meg rá az apám!na akkor nem is nyertem egy partit sem!manapság pedig tönkreverem szegényt!:)

azért nem szeretnek az emberek sakkozni,fiúk-lányok vegyesen,mert sokaknak túl megerőltető,h használják a fejecskéiket!:)

24n

2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk a sakkozás olyan,mint a rajz.

Tudják,hogy mi az de nem mindenki ért hozzá.:)

Úgyhogy itt is azt írom: találjatok valami olyan elfoglaltságot, amit a mindketten értetek és szerettek csinálni.

2011. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, nagyon örülök, hogy erősíted a kivételt! :)
2011. nov. 29. 17:31
 7/55 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném azzal,hogy nem mindenki ért hozzá és nem mindenkit érdekel. Van akit teljesen hidegen hagy, és ez így van jól.
2011. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
28%

Tévhit.:D

Én pl. nagyon szeretek sakkozni,ettől függetlenül a FIDE mesterségtől messze állok.:)

Ja,és fiúk,akik ilyen kedves szavakkal illetéttek jobb oldalbordáitokat!Csak nem féltékenyek vagytok,h mi okosabbak vagyunk?:OO

16/L ;)

2011. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
88%

Én is nagyon szeretek sakkozni. :) Szoktunk is a barátommal.


24L

2011. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Uh, utolsó majd megbeszélhetnénk egy partit a flyordie-on. :)
2011. nov. 29. 17:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!