Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak és a szüleinek karácsonyra, ha 4 hónapja vagyunk együtt és szinte csak ott vagyunk náluk?

Figyelt kérdés
24 éves a barátom és a kapcsolatunk komoly.Légyszi segitsetek :/ Körülbelül a barátomnak max 5 ezer ft értékben gondoltam, a maradék 5 ezret pedig a szüleinek szánom(max)
2011. nov. 29. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szülőknek füldugót,barátodnak sok gumit,és keféljetek egész nap.pusz
2011. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szüleinek semmit

barátodnak apróságot

2011. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a lejárt lemez itt bejöhet: névre szóló vagy személyes jellegű mintával ellátott bögrét a szülőknek, a barátodnak meg igazi meglepetést.

PL.: vegyél magadnak valami kihívó fehérneműt, s villantsd meg szenteste. (Bár lehet, hogy ezt ne a szülők előtt!) Ehhez még társíthatsz egy neki illő vicces boxer alsót.

2011. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülőknek bon-bont és valami alkoholt.Vagy könyvet.

A párodnak pedig parfümöt.Vagy talán karórát,bár nem tudom pontosan,milyen áron is van egy közepes minőségű.

Ennyi ötletet tudok,hisz nem ismerem mit szeretnek.

Amúgy esetleg süss nekik valami finomságot.Vannak nagyon finom sütik,amik levennék szerintem a lábukról őket.:)

2011. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!