Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tényleg így gondolja? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés

A barátom 19 éves, egyetemista.

Én 15.

200 km van köztünk.

Azt mondja szeret. De szerintem vágyik az igazi egyetemista életre... Minden 19 éves vágyik rá. Arra, hogy határtalanul smárolhasson/kefélhessen, akivel akar, anélkül, hogy bárki is korlátolná ebben.

Azt mondja rám vágyik, és senki másra. De eközben ugyanúgy eljár bulizni, inni, mint egy normál egyetemista...


Lehetséges, hogy tényleg engem akar, vagy hazudik?


2011. nov. 29. 20:01
1 2
 1/15 DiMalto ***** válasza:
utóbbi....
2011. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én egyetemista vagyok, ugyan elmúltam 19, de sem akkor, sem most nem vágyom az "igazi" egyetemista életre. Nem smárolok/kefélek határtalanul. Ez csak egy ócska sztereotípia. Persze, vannak bulizós emberek sokan, de gimiben nincsenek?
2011. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Omg, tényleg ennyire hihetetlen, hogy valaki képes szeretni a barátnőjét akkor is, ha nincs ott, és nem akar "határtalanul kefélni, smárolni akárkivel korlátozás nélkül"? Lehetséges, hogy így gondolja, nincs ebben semmi különös. Biztos van, aki így gondolja, de hogy a barátod is ilyen-e, azt mi nem tudjuk innen megállapítani.


Spec én sem vágyom az "igazi egyetemista életre", pedig másfél éve vagyok ott.

2011. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden egyetemista egyforma.
2011. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak ilyenek.

Ne ítéljetek el, ehhez a gondolkodáshoz egy rossz volt kapcsolatom juttatott, mikoris a barátom a szomszéd városban lakott és amikor nem velem volt délután, akkor a dugótársával, mindezt csinálta fél évig, úgy, hogy sejtésem sem volt az egészről... Rossz tapasztalatok.

2011. nov. 29. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom mi az h minden 19 éves arra vágyik? Az én páromnak első voltam és egyetlen (17 éves korától) és soha nem vágyott senkire, nem érdeklik az olyan dolgok egyáltalán. Pedig lehetne mondani h nem élte ki magát...ebből is látszik h egyáltalán nem lehet általánosítani.
2011. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző barátom által keltett tévhitek, hogy a pasik csak szexet akarnak még mindig élnek bennem :(
2011. nov. 29. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tényleg mindent tudsz a világ minden egyetemistája lelkivilágáról? Vagy csak láttál pár filmet és képzelődsz?
2011. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg csak vágyakozol egy döngetés után, azért képzelődsz ilyeneket.
2011. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, lehet igazad van.
2011. nov. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!