Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy már elkönyveltétek hogy a fiú nem tetszik, de valamiért hirtelen megismertétek a valódi személyiségét (? ) (folyt. Lenn)

Figyelt kérdés
...és annyira megváltozott a véleméányetek iránta, annyira meglepődtetek, hogy vonzóvá vált számotokra és összejöttetek vele?
2011. nov. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a jelenlegi párommal pont így voltam :) Először abszolút nem jött be, akkor mással voltam, így elkönyveltem a srácot mint jóbarátot. Aztán az akkori barátommal szakítottunk, egyre több időt töltöttem ezzel a barátommal, szép lassan jobban megismertem, és beleszerettem :) Már lassan másfél éve vagyunk együtt :)

20 L

2011. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bvelem is így volt a jelenlegi barátnőm..

Amit írt az első tökéletesen illik ránk is..:)

2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött be a srác, de jóbarátok voltunk, azt az idővel egyre vonzóbb lett és végül egymásra találtunk.


Azóta is ő a párom.

2011. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már párszor, és talán pont ezért lett ez az egyik kedvenc idézetem:


"Minél tovább ismersz valakit, annál többet változik a külseje. Egy igazán vonzó ember is egyre rondábbá válhat, ha utálod. Közben más, akit alig vettél észre, akire épphogy egyszer ránéztél, ha megszereted, abból egyszerre a világ legszebb tüneménye válhat, és nem akarsz mást, csak a közelében lenni."


Nagyon igaz.


23L

2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van még esélyem.
2011. nov. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!