Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz vagy durva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz vagy durva, hogy egy 13éves lány beül a 13éves barátja ölébe és úgy smárolnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
igen...
2011. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az is elég gáz :) És ha már ilyet csinálsz nem kéne nagydobra "verned"... :)))
2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bujtogató ***** válasza:
Nem, teljesen szilárd állapotú és sima felszínű.
2011. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem verem nagydobra :O csak kérdeztem -.-" am s honnát veszed hogy én csináltam ilyet?!
2011. dec. 1. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

haha.én 13évesen vesztettem el a szüzességemet.nem hogy egy smár?dikk:d

ha szeretitek egymást nem durva:) csak az a lényeg,hogy dúljon a love;)

2011. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 problem?:D ***** válasza:

Irigykedsz?Vagy mi van hogy mindenki ilyen kérdéseket tesz fel?Szereti,jól érzi magát,egészségére!

GETLIFE..

2011. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon értelmes kislány lehetsz már csak az írás stílusodból ítélve is :) Nem mondanám gáznak, inkább csak felettébb meglepne, hogy egy 13 éves kiscsajnak miért is nincs ennél jobb dolga. Bár már megszokhattuk mindenki így csinálja.
2011. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 problem?:D ***** válasza:

nemvok kislany te rakás szerencsétlenség:D

És igazam van

2011. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

problem?:D :


Nem vagy kislány?hát azt kétlem,a stílusodból ítélve :) de ha mégse, akkor viszont még jobban bújjál el.. de nagyon hamar! :) Lehet te is egy kis 13 éves vagy csitri, vagy annyi se?! És már ki is fúrták a "kis2 lyukad :D Grat. Ilyen világba élünk.. :)

2011. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
" Kis " .. :D
2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!