Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és még nem jártam senkivel.Amikor megkérdezték nálam fiatalabb lányok(akiknek minden héten más tetszik),hogy jártam-e már valakivel és azt mondtam nem,akkor kinevettek.Ez most baj?
2011. dec. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eggyáltalán nem
2011. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Röhögj rajtuk, szard le őket! Idióta mind! Majd megtudják milyen, ha egy srácnak tetszenek, és beleszeretnek a srácba, de annak jövőhéten már más tetszik.
2011. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. De ne vedd komolyan az ilyen lányokat, a nagy felük már 14-15 évesen elvesztik a szüzességüket, mert hogy az menő. Lehet, hogy későn érő vagy. Az inkább jobb. Engem is már csak 16 évesen érdekeltek a fiúk. Már 26 éves vagyok, és már 4 éve együtt vagyok egy kedves úriemberrel. Inkább várj valakire akiben megbízhatsz, mint hogy az osztály legjóképűbb, legnagyobb barma címét viselő srác nyakába ugorj. ^.^
2011. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 2. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen volt a első pasim... De tényleg szerelmes is voltam. 2 évig jártunk aztán. Előtte is tetszett pár pasi, de sose annyira, hogy össze is jöjjek velük. Valahogy éreztem, hogy az nem az igazi,
2011. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vok, ez lemaradt: szóval kivértam, gí érzelmekis lesznek,csak úgy nem akartam összejönni senkivel, hogy aztán rámondhassan, van valakim. Inkább teli tüdővel élveztem az életet.
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen baj, de az övék - ez inkább az ő szegénységi bizonyítványuk, ugyanakkor sajnos abban a korban teljesen "normális".

Nekem is 17 évesen volt az első pasim, semmiről sem vagy lekésve (sőt!).

2011. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. dec. 2. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen randiztam először és nem bántam meg, hogy eddíg vártam. Szerintem nem kell semmit elkapkodnod. Majd jön magától. :)
2011. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!