Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem tudom biztosan, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem tudom biztosan, de ebben a facebook-függő világban jelent ez vmit?

Figyelt kérdés

A volt barátom, akivel elég zavaros volt a "kapcsolatunk" belájkolt egy zenét az adatlapomon.

Volt, h másfél hónapig nem beszéltünk, akkor is, legalább heti egyszer belájkolt egy zenét.

Most szakítottunk, vagyis már 2 hete nem beszélünk megint, tehát annak veszem.


A történet úgy alakult, h elmondtam neki, h belé szerettem, ő viszont nem és csak egy laza kapcsolatot akart vna.

Anyukámmal napi kapcsolatban van(munka miatt) és nem találkozott vele most hosszú ideig(anyum szabin volt).

De legutóbbi nap, mikor együtt dolgoztak és mondta anyum, h nem bunkózott vele, nem bántott semmi... aznap rögtön lájkol nekem.

Tudom vicc, de sajnos ilyen világban élünk.

Engem is facen keresett meg először.


2011. dec. 3. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lájk nem jelent semmit...
2011. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szeret játszani
2011. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szval, akkor te az exed adatlapján, szakítás után is vígan lájkolgatnál?
2011. dec. 3. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a bejegyzés,akkor igen.
2011. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor jó :)
2011. dec. 3. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se jelent semmit egy lajk. Irt valamit? Ugy veszem ki a szavaidbol, hogy nem. Szoval csak tetszett neki amit felraktal.
2011. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha minden bejegyzést lájkolna, az gyanús lenne, de ha csak azt like-olja, ami tetszik neki, akkor nem számít.
2011. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos, hát heti rendszerességgel egyet kb mindig belájkol. Persze ez függ attól is, h én mennyit posztolok:P
2011. dec. 4. 09:36
 9/12 anonim válasza:
Szia! Ha lájkolgat valószínűleg van valami érdeklődése feléd főleg ha az exed teszi. Ha egy közömbös ember lájkolna valószinű nincs jelentősége. Azt akarja h észrevedd.
2011. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, őneki szerintem egy "lazára" továbbra is kellenél, ezért a lájk azt jelenti, hogy ha éppen vágysz egy ölelésre, akkor mehet a menet...De ennél többet nem jelent.
2011. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!