Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet h valakit azért utasítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h valakit azért utasítanak vissza mert hamarfelfedi érzéseit a másik (lányra gondolok) előtt és ilyenkor ugy van vele a lány h azért utasitja vissza mert nem bokolt neki eleget?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én túl hamar fedtem fel! minden jól ment,de aztán "felfedtem" és azóta kb beszélünk 2 mondatot se szal szerintem várj vele ! vagy egyszerűen nem jösz be neki azt cső !
2011. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most mentem fejjel a falnak. :) Azért utasít el, mert nem lát/érez értéket benned.
2011. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már megtettem és azért jutottam erre a kkövetkeztetésre mert addig minden jol ment és ugy érzem egymásra is voltunk hangolodva
2011. dec. 3. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg ne fedd fel túl hamar. nagyon el lehet b ni vele a dolgokat
2011. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akk ezt el b..tam nincs visszaút :(
2011. dec. 3. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

igen lehet! ha a másik nem érzi ugyanazt akkor megijed. független attól, hogy lány vagy fiú.

tapasztalatból mondom! egy ilyen "beismerés" után úgy épül le az addigi jó kapcsolatotok mint ha fertőző beteg lennél...

2011. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi ez igazán bíztató :))
2011. dec. 3. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért itt még nem tartok(a haldoklásnál)
2011. dec. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!