Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek" jelentősége!?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ki mondja először? Egy ismerősöm szerint a papucs srác első tulajdonsága, hogy ő mondja először a lánynak, hogy "szeretlek".


illetve szerinte ha a felek túl sokszor mondják egymásnak ezt, egy idő után elveszti a "súlyát" jelentőségét ez a szó, és megszokottá válik.


Mennyire értetek egyet ezekkel a dolgokkal?


2011. dec. 5. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

tény és való h olyan mint a fagyi... túlzott mennyiségben becsömörlenek tőle... tudni kel h mi az a határ amig lehet alkalmazni

barátnömmel ritkán használjuk nálunk a tett a lényeg nem az üres szavak :)

2011. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt egy barátom, aki minden találkozáskor hússzor közölte ezt. egy idő után olyan hatása lett, mintha magába akarná ezt erőszakolni. mondanom sem kell, csak felb*szott és másfél hónap után kidobtam...
2011. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem szoval ezek szerint nem mondhatom egy lánynak hogy szeretem mert papucs leszek?? gondold már végig

amugy igaz a második a mostani lányok szinte mindig ezt hajtogatják:jaj de szeretem de szeretlek téged meg téged meg téged....téged nem.. meg téged és már szinte közömbös szó nekik már a lámpaoszlopra is ráirnak például féjszbukon hogy hu de szeretlek


tisztelet a kivételnek :D

2011. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a papucs-ság nem a szeretlek kimondásával kezdődik, akkor jöhet ki hülyén, ha a másik még nem így érez és ugye erre illik mondani vmit, de ha pozitív fogadtatás valószínű, teljesen mindegy ki mondja előbb és mikor.Elcsépelni viszont nagyon el lehet sajnos.
2011. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy jótanács: ne mondd a lánynak, h szereted, amíg ő nem mondja! Még akkor se, ha tényleg szereted.
2011. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az a jelentősége,hogy a kapcsolat 1.hónapjában nem jelent semmit,bármennyire is mondogatják,mert akkor csak sima vonzalom van többnyire,az igazi szerelem hónapok alatt alakul ki,de nagy divat már a tinik közt a "járás" 1 napjától mondogatni,hogy "szeretlek" stb
2011. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és magamtól soha nem mondanám egy fiúnak sem, hogy szeretlek. Nálam mindig a fiú mondja először.
2011. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy hogy ki mondja ki elöször ha viszonozva van.

és tényleg veszthet a jelentőségén ha sokszor mondják, hisz ennek a szónak meg van a maga varázsa és jelentősge, ezzel a szóval nem lehet dobálózni


mi a barátommal a járásunk 3. hónapjába mondtuk ki, elöször úgy érzeztem h ez nagyon későn volt de ogy vissza gondolva igy nagyobb volt a jelentősége:))

2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!