Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok együtt egy pasival?

Figyelt kérdés
Jó, hogy szeretitek, de nem éreztétek mikor megismerkedtetek egy jobb pasival, hogy lehet vele jobb lenne minden?
2011. dec. 5. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátomnál nincs jobb pasi. :)

Mondom miért:

Nem tökéletes. De ha találkoznék egy tökéletes sráccal, akkor semmi bajom nem lenne vele, azt leszámítva, hogy ő nem a barátom, és nincsenek olyan kis gyökérségei, mint amik barátomnak vannak. Őt nekem találták ki, de komolyan. :)

2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23F vagyok.

Na végre egy értelmes lány (1. válaszoló). Válaszodból arra következtetek, hogy te nem egy éretlen kis tinip*csa lehetsz, akinek még fogalma sincs a dolgokról. Egy ilyen lányt szeretnék én is. (mint az 1.)

2011. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magad is azt írod kis gyökérségei
2011. dec. 5. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki sem hibátlan. Hogyan várjuk el a párunktól, hogy szeressen és fogadjon el ahogy vagyunk ha mi nem tesszük ugyan ezt? Ahogy az első lány is mondta, el kell fogadni egymást a gyökérségeinkkel együtt.

Ha valaki megismerkedik egy jobb pasival és csak úgy vált, mert az jobb, helyesebb vagy akármi, nem is volt szerelmes..

Minek a jónál- a működő és harmonikus kapcsolatnál- többet akarni?

2011. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam akit eddig kerestem, nem olyan hűdehelyes, de nekem gyönyörű, nem cserélném le felőlem jöhetne velem szembe JamesBond engem nem érdekel. Engem nem hat meg valaki csini pofija, a lényeg hogy mi van mögötte. Persze néha fel tud ám bosszantani, de hát nem is ő lenne ha nem hozna ki a sodromból ;) Nem kell jobb, pont úgy jó ahogy van, az egészséges egyensúly.

Egyetértek az első válaszolóval:)

Ja, én amikor megismerkedek egy "jobb pasival", én csak kuncogok magamban, hogy "háhá, nekem mennnnyivel jobb pasim van" :) Én Őt szeretem. Nekem nem kell más, se jobb, se szebb, se... semmilyenebb.

2011. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen kérdező, én is írtam, hogy kis gyökérségek, mert tényleg azok. :) De biztos vagyok benne, hogy te sem vagy tökéletes, és senki más sem. A fiúkat és a lányokat egyaránt frusztrálja, hogy vannak olyan hibáik, amiket szégyellnek mások előtt.

Egyébként készült róla pszichológiai kutatás, hogy az emberek nagyjából magukkal azonos "szintű" párt választanak, épp azért, mert nem akarnak alul maradni képességben a másikkal szemben. Egy tökéletes nőnek gyakorta kevesebb - értelmes - barátja van, mint egy átlagos kedves lánynak, mert a srácok nem mernek hozzászólni, mert úgy érzik, érdemben sehol nincsenek a lányhoz képest. Nem csak külsőre, hanem belsőre is értve most.

Egy nőnél dettó, ha lenne egy tökéletes pasi, akinek tökéletes a teste, borzasztóan okos, művelt, világlátott, járatos az égvilágon mindenben, főz, mos, takarít, jó apa, egészséges, mindig mindenben megállja a helyét, autót szerel, két kezével házat épít, és egy jól menő multinacionális vállalat vezérigazgatója, arról reflexből azt feltételeznénk, hogy valami tökéletes nőt vár el.

Én meg egy átlagos család átlagos lánya vagyok, valamiben jobb képességű, valamiben nem. Szép is, de persze nem tetszem mindenkinek.

Most logikusan, nekem olyan fiú kell, akinek így is jó vagyok, aki így lát engem tökéletesnek, nem kiegészítőkkel, meg módosításokkal, vagy fél tonna sminkkel. (persze adok magamra, de érted a lényeget) Barátom szemében én vagyok az ő istennője, akkor is ha órákat készülök egy randira, és akkor is ha három hétig vizsgaidőszakban alváshiánytól szenvedve olyan vagyok, mint valami zombi. Nekem pedig ő a tökéletes, mert nincs szükségünk arra, hogy másnak láttassuk magunkat a másik előtt, és még így is tetszik a valóság. :)

Remélem sikerült leírnom, hogy mire gondoltam.

20L

2011. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!