Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a közmondás szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a közmondás szerintetek is igaz?

Figyelt kérdés

Nőben és kutyában megbízni nem lehet.

Valaki mondta nekem és szerintem k*rvára igaza van rohadt nagyot csalódtam.


2011. dec. 6. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szamóca azért szeret mert kaját adtok a kutyának.

Neki egy lételeme van, az étel.

Ha mostantól csak a szomszéd adna kaját a kutyádnak, sokkal jobban örülne neki egy idő után mint neked, pedig te vagy a gazdája.

2011. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szamóca, a kutya nem szeret. A szeretet emberi érzés. A kutya kötődik. Egy falkához, egy vezérhez, legyen az ember vagy állat. Macska vagy tengerimalac, a kutya falkához kötődik.



21F

2011. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szamóca.. ***** válasza:

nem egy és nem két példa van rá, hoyg a kutya a kegyetlen gazdáját is szereti.

nálunk nem én etetem a kutyát, mégis szeret.


a szeretet emberi érzés? honnan tudod hogy ő mit érez? a szeretet az egyik legősibb, legirracionálisabb és leginkább ösztönhöz fűződő érzés. de nevezd ahogy akarod, nem az a lényeg. attól még megbízható - persze mielőtt felhoznátok kivétel a labilis idegrendszerű kutyák, de beteg példányok emberek közt is vannak.

2011. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam hogy te adsz, hanem adtok.

Kutya falkás lény és neki ti vagytok a falka, te is a tagja a falkának.

A falka biztosítja élelmet.

2011. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szamóca.. ***** válasza:

jó, akkor nézzük evolucionisztikusan vagy hogyazistenbe kell leírni meg hogyhívják:D

a kutya a falka miatt "szeret", az embert pedig az utódhozás motiválja ilyen téren. az egész szerelem-mizéria fejlődésünktől fogva ebből fakad, sőt, mondok jobbat: az emberben is megvan a csapathoz tartozás vágya is.

ergo nem is igazán számít hogy ki miért szeret, a kérdés szempontjából legalábbis.

2011. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!