Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban szemezek egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban szemezek egy sráccal. De a barátnőmet lenézi. így jön nekem a kérdőre vonás, hogy mit akarok tőle?

Figyelt kérdés
Van egy picit nagy arcú fiú..engem rögtön megfogott a tekintetével és mindenével együtt..a barátnőmet viszont lenézni, és a háta mögött elhordja, hogy milyen dagadt és egyéb dolgokkal..amit visszahallottunk..a barátnőm nem akarja, hogy tovább barátkozzak vele, hogy eljussak vele arra a szintre, hogy legalább beszéljünk..pedig jó úton jártunk afelől a sráccal..:S És a srác miért tette ezeket a kijelentéseket, ugy, hogy direkt visszahalljuk majd valakitől?
2011. dec. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem kérdezd meg erről a srácot is. az egy dolog h visszahallod, de lehet h a fele sem igaz. valaki elmeséli valakinek az is valakinek és így tovább, majd a sztori teljesen eldurvul. nem azt mondom h biztos vagyok benne h nem mondott ilyet, hanem azt h nem biztos h mondott ilyet ;) rem érted :)
2011. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik a srác akkor rajtad múlik hogy mi lesz de ha sokat adsz barátnőd véleményére akkor már más a dolog...
2011. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:) Még nem vagyok beszélőviszonyban vele..viszont látszik,hogy szemezünk,és keresni próbálja a társaságom..igazából messzi haverjával lettünk jóba, és a barátnőm meg eléggé..:) ő mondta, hogy evvel b*sztatják a többiek..:S:(
2011. dec. 6. 21:12
 4/6 A kérdező kommentje:
a barátnőmmel* meg ez a nagyszájú srác is
2011. dec. 6. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt a dolgot én másképp látom. Adott egy BARÁTnőd, akit nem tudom mióta ismersz, és nem tudom mióta vagytok jóban. És adot egy srác, akivel még gyakorlatilag alig beszéltél. És ez az "ismeretlen" srác gonoszul bánik a barátnőddel. Ez nehéz dolog. Én mondjuk 22 vagyok, és fiú, de szerintem ha egy barátommal így bánna valaki, tuti, hogy szóba se állnék vele.
2011. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erről van szó..régóta vagyunk jóba, ebben az iskolában kerültünk közel egymáshoz..De köszönöm nekedis a véleményedet:)
2011. dec. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!