Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatarozatlan pasik. Lehet ebben valami? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Egy ismerosom ugy gondolja, hogy egyes pasik azert kezdenek el hatarozatlankodni es nem hozzaertokent viselkedni, mert egyes nok ilyene teszik oket. Vagyis egy peldaval ilusztralom. Osszekell rakni egy targyat egy sok darabu irosztalt, szekrenyt barmit. A no a kezebe veszi a dolgokat, a ferfi szakembert hiv igy o kellene elvileg mellette legyen mikor megerkezik. De a no beleavatkozik meg a szakember dolgaba is, vegig kommentalja ugy all hozza mint egy ferfi. Tobb ilyen eset utan a ferfi lemond az ilyen ugyek intezeserol, mire a no megvadolja, hogy nem tud semmit tenni, ostoba hatarozatlan, stb.

Jelzem ez csak egy otlet, lehet e igy illetve mit gondoltok errol.


2011. dec. 8. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass már egy nőt,aki így viselkedik!:)22/F
2011. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, hogy mit gondoljak. De megvan. Ááá, tévedtem. Olyan határozatlan vagyok, vagy mégsem? A kedvenc állataim a mitévő legyek.
2011. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig pont így viselkednek a nők! Ettől függetlenül ha úgy gondolom értek hozzá akkor megcsinálom én. Van egy-két dolog amiben határozatlan vagyok, de a legtöbben nem. Ha a szekrényes példánál maradunk akkor megcsinálnám én.
2011. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, igaznak gondolom, amit írsz, és sajnos sok nő belekotnyeleskedik ilyen dolgokba. :( Alapvető szabály: A férfinak mondd el, hogy mit szeretnél, milyet szeretnél, de azt soha ne mondd, hogy HOGYAN szeretnéd! És ahogy a nők gyengíteni, úgy erősíteni is tudják a határozottságot a férfiban, pl. apró dicséretekkel, hogy "jól csináltad", stb. Ha érezzük a BIZALMAT a nőben, ne félj, olyan határozottak leszünk, hogy abban is holt biztosak leszünk, hogy az összes csillagot lehozzuk nekik az égről! :)


22/F

2011. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!