Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk ma délután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk ma délután a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
unatkozunk, nincs kedvünk semmihez... mit csináljunk?
2011. dec. 9. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek. Milyen kérdés ez... :)
2011. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Süssetek palacsintát
2011. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is kérek! :)
2011. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 László22 ***** válasza:
100%
Rakjátok össze amitek van, és süssetek ki belőle valamit, csak vigyázatok nehogy olyan habot verj ami 9 hónap múlva rád pislogjon :D
2011. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 danman ***** válasza:
100%
Egy állandó bázisáramú munkapontbeállítású földelt emitteres alapkapcsolású erősítőt.
2011. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyban függ, hogy mennyi idősek vagyok és mennyire 'komoly'.

Ha már otthon bemutattátok egymást, akkor menjetek át valamelyikőtökhöz és tegyetek be egy jó filmet, süssetek együtt valamit vagy csak simán feküdjetek az ágyon/kanapén/földön és mondjuk hallgassatok zenét, jobb is ha bent vagytok ilyen hűvösben.

Ha nem olyan komoly, hogy bemutattátok egymást otthon, akkor menjetek el moziba, üljetek be egy kajáldába, akár KFC, meki, cukrászda. Vagy menjetek el simán sétálni, találkozzatok barátokkal. Nem tudom mennyire tehetitek meg, hogy elmentek mondjuk vásárolni vagy ilyesmik, de legyen már fantáziátok! :D

2011. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!