Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándék karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal nem rég jöttünk össze és valami karácsonyi ajándékot szeretnék neki venni/csinálni! Mesélte hogy vannak olyan filmek ami neki nincs meg és arra gondoltam h megírom neki DVD-re ,rakok mellé mézeskalácsot,szaloncukrot kisseb ajándékokat! Ez jó ajándék vagy inkább vegyek neki valamit??? Ha veszek is valamit neki akkor mit???
2011. dec. 9. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon jó kis ajándék:)

20/L

2011. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó bizony. Így legalább jelzed felé, hogy veszed a fáradságot, hogy ajándékot készíts neki, nem beszélve arról, hogy olyan ajándékot adsz neki, amire biztosan vágyik, így tuti sikered lesz.
2011. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)) de még mit adjak neki?? vagy még mit rakjak a DVD mellé???
2011. dec. 9. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:

DVD mellé rakd magadat! Fizikálisan értem leginkább (de nem feltétlen szexuálisan, mert gondolom ott még nem tartotok). Egy aranyos arcképet magadról! Énnekem 5 éve van párom, de egy képnek mindig örül Tőlem/Rólam vagy Rólunk.

23/N

2011. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. dec. 9. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó :)
2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép ajándék! Még szebb ha együtt megnézitek meg a filmeket.

Kis apró édességet rakhatsz mellé.


( Nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak! ) :)


24F

2011. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszii! :)))
2011. dec. 10. 14:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy rakok neki mézeskalácsot és neten találtam ilyen kis zsákot amibe bele tudom rakni!! Vartam is egyet de az nagyon ciki ha nagyon halvány rózsaszín??? Tényleg nagyon halvány olyan mintha már fehér lenne!! :))
2011. dec. 10. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki. Szeretetből csináltad neki, ez a lényeg.
2011. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!