Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párodat vagy áll szándékodban ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Egy férfi 5-7 év alatt unja mega feleségét ami a sexet illeti.Erről mi a véleményed?
2011. dec. 10. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is tervezem.
2011. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy 5-7 hónap.
2011. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 10. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, és nem ásom el magam emiatt. :)

Én is fél év alatt megunom.... a legnagyobb szerelem is elmúlik nálam ennyi idő alatt.

26/L

2011. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is megtettem. Bár egy ideig nagyon szarul éreztem magam, de az akkori párom is rendesen hozzájárult ehhez. Az viszont tény, hogy a nők sokszor azért lépnek félre, mert nem kapnak meg vmit. ( mint pl én is) A férfiak eleve a vadászösztön miatt.

Én viszont visszagondolva az akkori szituációra és arra amit kaptam a másiktól, nem bántam meg! Az ember egyszer él.Inkább tedd meg, minthogy utána ezen búslakodj, hogy mi lett volna ha... Ja, hozzáteszem, akivel félreléptem ma már a párom és nagyon jól megvagyunk immár 2 éve...

2011. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Negyedik Válaszoló!

Csak nehogy akkor csaljon meg Téged valaki, amikor mondjuk még szereted, úgy a 2-3. hónap környékén...

2011. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pofám leszakadna a helyetekben. A megcsalás az egyik legundorítóbb dolog amit az ember megtehet a párjával, és akkor még kifogásokat keresnek rá, meg megmagyarázzák...


Mindent meg lehet beszélni. Ha nem kapsz meg valamit, akkor megbeszélitek: Szívem, figyi, nekem erre meg arra lenne szükségem stb. Ha nem megy, akkor szakítás, aztán utána azzal kefélsz akivel akarsz. Az emberek nem tárgyak, hogy csak úgy megunják őket, aki ilyet mond annak valószínűleg fogalma sincs arról, hogy mi az az igazi szeretet.

Azt meg kicsit mókásnak tartom, hogy valaki úgy jön össze valakivel, hogy az illető előzőleg vele csalta meg a párját. Miből gondolja, hogy őt nem fogja majd megcsalni valaki másért, aki "jobb"? Mindenkinél van jobb. :)

2011. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Ötödik és Hatodik válaszoló!

Én anno 1,5 éven keresztül mondtam neki, h így meg úgy nem jó. változtassunk. Próbálkoztam, mindent megtettem. Majd hozzáteszem, miután szakítottam vele, akkor derült ki, h végig félrek*rt a munkaidejében. Szóval... Nekem ezek után senki se ítélkezzen felettem, főleg úgy, hogy nem tudsz rólam semmit se!!!

2011. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!