Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy a fiúk csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiúk csak olyan lányokkal haverkodnak, akikhez nem vonzódnak? Mert előbb-utóbb beleszeretnének egy olyan lány barátba, aki tetszik is nekik.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mivel fiúknál a vonzalom kialakulhat később, a belső hatására is. Ez inkább lányokra igaz.
2011. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem igaz, legalábbis nálam. akkor is jó vonzó nők közelében lenni, ha nem velem terveznek összejönni. nyilván nem parancsolnám ki őket az ágyamból, de azon kívül még sokmindent lehet egy vonzó nővel csinálni, eljárni helyekre, koncertekre, enni, inni, füvet szívni, stb.
2011. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Nekem is elég sok jó csaj van a baráti körömben, akihez vonzódhatnék is, de nem akarok.

Volt már példa, hogy beleszerettem egyikükbe, de se vele, se eddigi kapcsolataimban nem volt haragos szakítás, így utána is nagyon jól megvoltunk egymás közelében.

Valamint ez valóban inkább a lányokra igaz, hogy olyan fiúkat tesznek a barát zónába, akikkel nem akarnak összejönni.

2011. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi az ami belefér a haverkodásba?úgy értem h amiből nem kell arra következtetni h a fiú többet akar..
2011. dec. 12. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
nem igaz
2011. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Barátként is vonzó lányokat kedvelem.
2011. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 László22 ***** válasza:
Nem igaz, mert ügye jól érezni magadat csak azzal tudod aki azért valahogyan megfog, és bárki bármit mond nem találkoztam még olyan emberrel aki csak a belső alapján ítélt volna meg embert, ez hülyeség és aki azt mondja hogy de ő csak az a lapján akkor már hazudott is. Általában mi pasik azzal a csajjal haverokodunk amelyik vagy szép vagy ha nem is szép de elégé kirívó tulajdonsági vannak, nagyszájú böfög, illetve pasis dolgokat csinál mert ez a bejövős. :D ezért be le is szerethettnek :D Szal nincs barátság :D
2011. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!