Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez most hogyan vette ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez most hogyan vette ki magát? Sikerült totál idiótát csinálni magamból?!

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja vége lett egy éves kapcsolatomnak. Olyan szinten, hogy az ex arra sem volt hajlandó, hogy írjon egy névnapi sms-t, pedig akkor még beszélő viszonyba voltunk.

A lényeg, hogy úgy tudtam, hogy azt a telefonszámot amit én ismerek kikapcsoltatta( nem miattam, csak számot váltott) és ez így is volt.


Ma gondoltam felhívom rejtett számról, hogy ne tudja én vagyok, de én hülye nem jól állítottam be és természetesen kijelezte a számom.


Semmiképpen sem szeretném, hogy azt higgye bármit szeretnék tőle, de én biztos vagyok benne, hogy ebben a hitben van.


Ki tudod jönni jól a dologból valahogyan, vagy vonjam le a konzekvenciát( amit már megtettem) és kész.


Köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 12. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát jogosan hiszi hogy még akarsz valamit, de minek akartad egyáltalán felhívni rejtett számról? lehet valóban akarsz tőle valamit, én nem foglalkozok az exeimmel.
2011. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
....de nem értem! Akkor miért hívogatod??!! Ez kicsit olyan, mintha "kémkednél" utána...
2011. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem miért akarsz tőle még bármit is, ha szakítottatok. Meg azt sem értem miért veszed zokon, hogy nem köszöntött fel. Ez az exek között nem szokás.

Hagyd őt békén.

2011. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, hogy mi van vele, minden exemmel jóba vagyok.

Gondoltam ha kicsörög minden ok. Hát így is lett.

2011. dec. 12. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz vele! Ha esetleg felhív, és érdeklődik, mondd, hogy félrenyomtad.
2011. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
te még mindig akarsz tőle valamit és most már ő is tudja ezt, így legközelebb ő fog hívni mert üríteni lesz épp kedve és te ugrasz neki az első szóra
2011. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fog hívni sőt ebben biztos vagyok. Már csakazértis.
2011. dec. 12. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Dobj neki egy sms-t, h bocs, nem őt akartad hívni.


Csak ennyi, ne írj mást.


Van ez így, mással is elofrdult már.

Mondjak cikis esetet, attól jobban érzed majd magad?:)

Kisfiam egy éves volt, imád telefonálni.

Előtte hívtam a nőgyógyászom, akinél a gyerek is született, időpontegyeztetés miatt.

Gyerek megkaparintotta a telefonom, felhívta vagy 20*, mire észrevettem, pont édesen gagyogott valamit a telefonban, akkor még nem tudtam, h kinek...

Átveszem tőle a telefont, mire a doki kedvesen megkért, h ugyan vegyem már el a gyerektől a telefont, rendelése van, a telefon meg folyamatosan csörög...

Amúgy jó fej a doki, egyidősek a fiaink, de akkor is ciki volt :)))

2011. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne írj sms-t semmiképp, az már nagyon gáz hogy hívod írogatsz. sz@rd le, nem olyan nagy dolog amúgy, legközelebb figyelj jobban. és ha felvette volna akkor nem szóltál volna bele? elég gyerekes ez amúgy...
2011. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam,hogy hiába tetted volna a számot rejtettre,a hangodat csak felismeri...
2011. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!