Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ajándék választás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ajándék választás egy anyósnak?

Figyelt kérdés

Párom anyukájával nagyon jó a viszonyunk. Szinte barátnők vagyunk. Sokszor szoktuk meglepni egymást apró kis ajándékokkal. P ruha vagy fehérnemű vagy ékszer. Attól függ hogy épp mit láttunk meg a boltban vagy mi nem stimmel a méretünkre :D


Ékszert sokat kapott már tőlem, azt nem szeretnék neki adni.


Gondoltam testápolóra vagy sálra vagy teáskannára.....? Műkörmözik, lehet hogy azzal kapcsolatban kéne valami jó kis dolgot vennem?

Mit gondoltok? Nem szeretnék drágát mert nincs sok pénzem, max egy ezresem.


22/l


2011. dec. 13. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt gondolom hogy egy kicsit eltájoltad a kategóriát!
2011. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem a műkörmös dolog jó ötlet,amúgy van most a pickwick-nek olyan,h cukortartó 3 doboz teával,1200 ft azt hiszem,sztem jó lenne neki,ha már teáskannára gondoltál,de te ismered :)
2011. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem a férjed, akkor hogy a faszba lehet az anyósod?
2011. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit kell b*sztatni szegényt,mikor csak egy egyszerű ajándékozásra vonatkozó kérdést tett fel?sztem akik ilyen b*zik,h baromságokat tudnak ide jönni pofázni,azoknak koptatni se kellene a billentyűzetet,szánalmas tuskók....
2011. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!