Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek örülne ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne ennek a pasim? Pasik, csajok mit szóltok hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy mivel tudnám őt meglepni karácsonykor és kirakatok nézegetése közben megláttam egy férfi ezüts gyűrűt ami nekem nagyon megtetszett és azon gondolkodtam hogy megveszem neki és belegravíroztatok valami szöveget. Pl én erre gondoltam mondjuk hogy "Örökké csak Veled" vagy valami ilyesmit. Szerintetek ez jó ötlet ?? Vagy az ciki ha egy csaj gyűrűt vesz a pasijának ?? És ha glavíroztatok bele akkor kívülre gravíroztassam vagy bévülre ?? (még annyit hozzátennék hogy januárban leszünk együtt 3 éve és nagyon szeretjük egymást.)
2011. dec. 14. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:

*gravíroztatok

Bocsi

2011. dec. 14. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk kettétört ezüst szív-alakú medálunk van. Tőle kaptam még egyben, és nekem kellett ketté törni. Az én fél szívemben az ő, az övében az én monogramom van.

Szerintem ez személyesebb, mert így mindkettőtöknél van egy darab a másiktól.

22L

2011. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy örülne-e. Szerinted hordaná? Max csak jegygyűrűt...
2011. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 körömlakk ***** válasza:
Szerintem elég ciki ha gyűrűt veszel neki!Nem éppen egy férfias ajándék....!ha jol sejtem elég tinédzser lehetsz még:)
2011. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor gondolkozz ilyenben, ha hord ékszert.
2011. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszene...Még a gyűrű csak-csak, de ez a szöveg borzalmas...
2011. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én például rengeteg ékszert hordok, egy pofás ezüst gyűrű jó ötlet. Szerintem mindenképp a belsejére gravíroztass, nem kell azt mindenkinek látnia. De előtte gondold át, hogy ő hordana e ilyesmit.
2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lepd meg egy csini Comfix - Harisnyatartó párosítással egyik este :P Hidd el fog örülni neki és egyből lefog téged teperni ha meglát egy ilyen szerelésben :P
2011. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nő..
2011. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh, oké leesett:D
2011. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!