Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők nektek ez kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek ez kiábrándító?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi annyira szerelmes belétek,hogy elsírja magát miközben mondja,hogy mennyire szeret titeket...

2011. dec. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Egyenesen félelmetes...
2011. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet kiábrándító, a csávó egy kicsit túl érzékeny tény, de ha nem mondják hogy szeretnek titeket vagy csak szimplán sírás nélkül mondják akkor meg az a bajotok. :)
2011. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocsi kifelejtettem hogy akkor meg nem hisztek neki, hallottam már ilyenről...
2011. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

F27


nem az, de helyzetfüggő



ha mindennap elsírod magad papucs leszel, ezt garantálom

2011. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha pl egy nagy baki után bocsánatot kér, és közben könnybe lábad a szeme, netalántán elkezd sírni, az nem kiábrándító. Ha viszont minden este a jó éjt puszi után sírásban tör ki...elég cinkes. :D


24/n

2011. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, az

28/n

2011. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem ilyen volt, vagyis a barátommal, kb 1hónaposak voltunk, és hogy őszinte legyek, halálra rémített vele:D amúgy egy férfias, határozott pasi, csak mint elmesélte, az előző kapcsolata végig szenvedés volt, a csaj kihasználta elég rendesen, és hiába szerette, valahogy mégse volt az igazi. Viszont velem meg minden jó neki, ezt már előtte is mondta nekem többször, viszont én meg elég szkeptikus voltam/vagyok az ilyen kinyilvánításokkal, én is csalódások miatt. Szóval, egyszer mikor kettesben voltunk otthon, mondta, hogy mennyire fontos vagyok neki, én meg reflexből valami kicsit szkeptikus "aha"-t vágtam le neki, ő meg elpityeredte magát elég rendesen, és megölelt, hogy tényleg igazat mond és higgyem el neki. Mint írtam, halálra rémültem kb:) de nem ábrándultam ki belőle, csak nagyon meglepett ez a reakció, azóta ilyen nem volt, de legalább biztos vagyok benne, hogy egy mély érzésű férfival vagyok együtt:) még mindig együtt vagyunk:)
2011. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de aranyos!
2011. dec. 14. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem körbe fognak röhögni!
2011. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 whatshername ***** válasza:

igen,az.


21/L

2011. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!