Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ez kiábrándító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez kiábrándító?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi annyira szerelmes belétek,hogy elsírja magát miközben mondja,hogy mennyire szeret titeket...
2011. dec. 14. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt egyszer már nem kiírtad?:S

Amúgy ha olyan a pillanat,olyan mély érzelmek törnek fel belőle,akkor nem gáz,persze ne legyen túl gyakori ,de néha-néha, egy-egy megható momentumban nem furcsállom ha könnyezik a lelkem.:)

21L

2011. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja....igen ,mert itt többen válaszolnak!!!!
2011. dec. 14. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
De amúgy ezt miért kérdezed,csak nem te is ilyen pasi vagy?:)
2011. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cseppet sem, bár ez persze helyzet függő.

Nekem párom anno a második randin sírta el majdnem magát, mert az ex erőteljesen be akart kavarni, és ő nagyon megijedt, hogy azonnal kiadom a történtek miatt az útját. Nem csak, hogy nem ábrándított ki, de ezzel győzött meg, hogy komolyan vesz engem, és hihetek neki.

23/N

2011. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen körülmények között sem kiábrándító nálam az, ha sír a pasi, sőt, igenis imponáló, hisz kimutatja az érzéseit, nem úgy viselkedik, mint egy droid.

22L

2011. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég vicces velem márvolt ilyen :D kinevettem. iszonyat férfiatlan -.-'
2011. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!