Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexről van szó, akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexről van szó, akkor a lányok miért nem észérvek szerint szeretkeznek a pasival és miért csak ösztönből?

Figyelt kérdés
Ez nem mindenkire igaz, de az egyetemi évek alatt azt kell mondanom, hogy a legtöbb lányra igaz volt ez a teória. Nem azzal szexeltek aki a legszimpatikusabb, legrendesebb volt nekik, aki tudta, hogyan kell kényeztetni a lányt, hanem azzal volt mindig kapcsolatuk(legtöbbször egyéjszakás), aki a legjobb arcszerkezettel rendelkezett, legjobb pasi volt. Tudta a lány, hogy úgyis meg fogja csalni, mert azt a pasit már látta mamag előtt másik 4-5 lánnyal kézen fogva menni, de akkor is csak vele volt hajlandó szexelni. Aztán ez be is következett és mindig sírtak a csajok, hogy epdig rendesnek tűnt. Holott pont előtte látta(nekem mondta hónapokkal ezelőtt)másik két csajjal kézen fogva, meg még régebben másik 3 csajjal azt a pasast. Aztán meg ezt elhesegette és az ösztönök átvették a szerepet. Aztán meg nekem sírt, hogy miért nincs szerencséje sosem. ez csak egy példa volt, de még tengernyi ilyet tudnék mondani. És ez igaz a többségre, legalábbis ezt láttam az egyetemi évek alatt zömében. Akinek nem inge...
2011. dec. 15. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod a szeretkezés az ösztönökről szól. Nem a józan észre fog felizgulni...
2011. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Észérvek alapján szeretkezni? :)))) Ezt remélem nem mondod komolyan. A nő is, ahogy a férfi is, ha nagyon leegyszerűsítem, azzal fog lefeküdni, akit megkíván.


Kicsit olyan 'minden nő ribanc' felhangja van annak amit írtál, gondolom bekerültél a barátzónába, mindenki dug mindenkivel, csak veled nem.


Van az a bizonyos csajtípus, amelyik az alfahímekre hajt. Alfahímnek pedig azt látják, aki nagyon jóképű és nagy nőcsábász. Természetszerűen az ilyen pasiknál pofára fognak esni, csak ők ezt nem tudják. Próbálkozz esetleg olyan csajoknál, akik nem ilyen pasikat keresnek.

2011. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mért, a pasiknak melyik nő kell? Aki szőke, plasztik, formás és megkapható vagy a könyvtároslány akinek alakja mint a telepakolt búvárruha de viszont jól szop?


Naugye. Ezért.

2011. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez így van jól szerintetek? Én még nem találkoztam olyan lánnyal egyébként aki ne a külsőt tartotta volna mindenek előtt fontosnak, és ne az alfahímekre gerjedt volna. Van egy másik típus még, akik a pénzre buknak. ez a kettő létezik többnyire, úgy látom.
2011. dec. 15. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"külsőt tartotta volna mindenek előtt fontosnak"


Hát idefigyelj.Elárulom a szex úgy k*rvarossz ha olyannal kell csinálnod,akit egyáltalán nem kívánsz minden porcikáddal,sőt aki kajak nem jön be külsőre.

(volt már ilyenben részem,és SOHA többet!)

A szexet nem ezért találták ki.Lehet szerelem nélkül szexelni,de a minimum,hogy ott kezdődik,hogy erős fizikai vonzalom.Az meg csak hab a tortán, ha a felek egymásbaszeretnek és akkor a szex által kiteljesedik az egész.


Az első a külső igen,mert mi a jó bánatért néznék meg valakit,ha nem a külsejéért?Ha már tetszetős kívülről,utána van lehetőség igazán megismerni a másikat.Itt érdekel,v nem érdekel a két lehetőség.


Látszik, hogy igazából nincs tapasztalatod sem a párkapcsolati,sem ismerkedési,sem szexuális téren.

2011. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor te az a típus vagy, akinek még nem volt barátnője, és ezért minden nő ribanc, aki nem akar veled lefeküdni.


Hagyjuk már a csajok hibáztatását, oké? Unalmas. Mondtam már: keress más típusú csajokat. Ugyanis ha csak olyanok körében mozogsz, akik a külsőre/pénzre mennek, akkor ne csodáld ha rád se tojnak, az ilyen csajokat a normális pasik nem érdeklik. De úgy látszik a normális csajokat te se veszed észre, szóval patthelyzet van.

2011. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyu! Alapvetően te azt mondod, hogy nem a külső a fontos, de nincs igazad. Igenis fontos a külső és az első benyomás, mert ha valaki szimpatikus és tetszik neked a kisugárzása, stb., te is szívesebben ismernéd meg jobban, mint egy olyan lányt, aki kevésbé vonzó neked első pillantásra. A titok itt abban rejlik szerintem, hogy az ismerkedésre/beszélgetésre mindenkinek esélyt kellene adni, aki egy picit is tetszik nekünk(vagy ha nem, akkor is), mert elsőre nem tudod valakiről eldönteni, hogy mennyire megbízható, őszinte, humoros, stb., szóval a belső tulajdonságoknak is teret kellene hagyni. Persze én is tapasztalom, hogy csak a külsőre megy mindenki, de én pl. ezért hagyok csak nagyon kevés embert a közelembe férkőzni. Talán baj ez, vagy talán "túl maradi" a felfogásom, de én jól érzem így magam. :)

19L

2011. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!