Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Volt olyan hogy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt olyan hogy szakítás után kerestétek még a barátnőtök, de nem akartatok semmit?

Figyelt kérdés
mondjuk írtatok neki, hogy mi van vele stb... de nem akartatok már kapcsolatot? miért tettétek ha volt így?
2011. dec. 15. 09:43
 1/4 PT-Daniel ***** válasza:

Igen, mert attol, hogy mar nem vagyunk együtt, emberileg fontos nekem es szeretnem tudni, hogy mi van vele.


De lehet ezzel csak en vagyok igy. Volt egymast követöen ket, majdnem 5 evig tarto parkapcsolatom es mindegyik volt baratnömmel jo baratsagban vagyok es rendszeresen beszelgetünk, talalkozunk. Baratnöm, akivel majdnem egy eve vagyunk együtt, teljesen megerti es ö is joban van az elsö volt baratnömmel. A masodikkal is lenne, de ott a volt baratnöm nem erzi meg elerkezettnek az idöt erre.

2011. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Akivel sikerül barátságban elválni, attól meg szoktam kérdezni néha, hogy mi van vele.


35/F

2011. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanebben a helyzetben vagyok, keresném és beszélnék vele, de nem tudom hogy újrakezdeném-e. Eléggé hiányzik és úgy érzem még szeretem, de nem akarom felkavarni azzal hogy ilyeneket mondok neki, szóval előbb letisztázom magamban hogy mit érzek aztán max utána, bár őszintén szólva tanácstalan vagyok én is hogy mi lenne a jó döntés..
2011. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azóta is jóba vagyok vele, elég sokat dumálunk. Nekem csak egy nagy szerelmem volt eddig, és még most is totál személyes dolgokról tudok vele beszélni a legnagyobb bizalommal, közben nem vagyok belé szerelmes, de szeretem, mint barátot, nem hiszem, hogy valaha is megfog szűnni ez a kapcsolat, legalábbis a közel jövőben nem

21/F

2011. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!