Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak a névnapjára?

Figyelt kérdés

Jánosnak hívják, így rögtön kari után már a névnapja lesz!

Karácsonyra borotvát kap, névnapra viszont nem tudom, eszembe jutott hogy egy fényképes bögre de sokan leszólják hogy az olyan snasszos.

Viszont nincs kedvenc sztár, sport hobbija.

Pénzem sincs max vagy 4ezer forint +/- 1000 névnapomra én is egy bonbont kaptam szóval ezért sem szánok többet rá.Így is még pluszba kap egy pezsgőt na meg egy szuper éjszakát.Mit vegyek akkor? esetleg egy parfüm? Kulcstartó? nem tudom esetleg valami kis ékszer? bőrkarkötő? :/


2011. dec. 15. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg ne vegyél bögrét, mert tuti, hogy nem abból fogja reggelente szürcsölni a meleg kakaót, vaaagy vegyél neki egy nagyobb ajándékot karira (én is mindig így kapok) vagy tényleg valami jelképeset, én pl az idióta mintás pólókat szeretem, biztos neki is van valami dilije

21/F

2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!