Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek igaz amit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek igaz amit itt egy kommentelő írt?

Figyelt kérdés

,,Az a legnagyobb baj, hogy még a fősulis, egyetemista csajok között is még a látszat a fontos. Manapság amikor felülök egy debreceni buszra, akkor a pasik nagy részét akik nem néznek ki jól, azokat mind egyedül látom, csak az ilyen Colin Farrel féle szabályos arccal rendelkező(fiatalabb 20 on éves kivitelben és körszakáll nélküli)srácokat, vagy szőke kékszemű kis metroszecuális kazángépeket látok jó csajokkal. Van persze kivétel is, amikor átlagos pasit látok lányokkal, de az egyre ritkább, és akkor is észrevettem már többször, hogy ha felszáll a buszra egy jobb képű gyerek mint a pasija, akkor a csaj fél szemmel csak úgy sasolja azt a pasast. Minden lányban benne van a kisördög, hogy lecserélje az ő ürgéjét egy jobb képűre. Ezt látom, meg lehet kövezni. Bocsi ha túl őszinte voltam. Bár elég ha csak a facere rámentek, akkor 10 lányból 7 nek igencsak széparcú pasija van."


Ennyire válogatnának?


Mert ez nekem elég keménynek tűnik. De eleht van benne igazság, mert én is hasonlókat látok. Mint ez a kommentelő.


2011. dec. 15. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Mindenkinek más a szép, helyes.

Az meg emberi tulajdonság, hogy mindenkit megnézünk. Ettől még nem akarjuk lecserélni a barátunkat.

2011. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek egyéni vélemények mert ő lehet ezt látja, én egészen ezt látom pl. de van benne igazság, ezen hónapokat lehetne vitázni hogy mi az igazság ezzel kapcsolatban.
2011. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg olyan arcokat látok jócsajokkal, hogy csuhaj, na ilyenkor mi van?

És ha folyamatosan ezen hisztiztek kinek lesz tőle jobb és mije?

2011. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt a csujat hogy érted, hogy annyira jó pasikat vagy annyira gyökereket.
2011. dec. 15. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy olyan "gyökereket". Na meg csak szimplán olyat, aki hírbe sem hozható az általatok emlegetett csodapasival, akiknek szerintetek kizárólagosan lehet csajuk. Teljesen átlagos embereket.


Csuja.

Azért másolni tudni kéne.

2011. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden nő kur.va, ezt már rég tudtuk, ezzel semmi újat nem mondott a srác.
2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért k.rvák? Nem akkor lennének azok ha fűvel-fával összefküdnének?
2011. dec. 15. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember azt látja meg, amit látni akar. Ha azt a hitedet akarod erősíteni, hogy csak a topmodell csávóknak van nője, akkor csak ezeket fogod észrevenni. Az én környezetemben egyaránt dúl a szerelem nem kimondottan helyes pasi és kifejezetten szép lány között, jóképű ismerősöm is imádja a kicsit csúnyácska barátnőjét, és bőven vannak párok, akik mindketten átlag kategóriásak. Ja, és attól, hogy egy lány MEGNÉZ egy helyes pasit, nem azon agyal, hogy hogyan cserélhetné le a pasiját. Csak azt ne mondjátok, hogy a férfiak nem nézik meg a jól kinéző lányokat. Az ember ilyen, szereti a szépet NÉZNI. Szóval ez a komment hatalmas általánosítás. Vannak csak a külsőre menő pénzéhes k*rvák, de közel sincs belőlük annyi, mint ahogy a pasik ezt képzelik, csak könnyebb rásütni minden lányra, aki kikosarazta őket BÁRMILYEN indokból, hogy r*banc, és csak a pénz meg a kinézet számít nekik.
2011. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kemény is, és én nemrég gondolkoztam el rajta, hogy mennyi jó nőt látok nem jó pasival. Jó pasit még soha nem láttam csúnya nővel... Akármennyire próbáltam felidézni legalább egy utóbbi párost...

Kár volt rajta elgondolkoznom. Elvett vagy 10 szabad percet az életemből. Minek agyalsz rajta? Magányos vagy? Nekem 3 éve nem volt kapcsolatom. De van jobb dolgom is, mint az esélyeim latolgatni, mint nem csúcskategóriás csaj. Egyébként mindenki azt lát, amire ki van élezve, olybá tűnik. :)

2011. dec. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!