Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki szerint az egyéjszakás kaland totál természetes dolog?

Figyelt kérdés

Csak azokat a fiúkat kérdezem, akik nem mennének bele egyéjszakás kalandokba. Ha van ilyen fiú! (csak így van értelme a kérdésemnek, én úgy érzem)

Kérem más ne írjon!


2011. dec. 16. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

"de becsúszott neki néhány és úgy gondolja, belefér"


Én meg úgy gondolom, hogy nálam egyáltalán nem fér bele egy ilyen lány. Szóval továbbra is NEM!

2011. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2011. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Ha régen becsúszott neki néhány, de azóta már többre tartja magát (most ezen lehet majd rinyálni) és megváltozott, akkor igen. Mindenki követ el hibákat, de mindenki meg tud változni, és ezt meg kell becsülni.


Amúgy nem mondom, hogy annyira "gáz" dolog lenne egy egyéjszakás kaland, de szerintem nem helyes.

2011. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

Dehogy járnék vele ...

Nagy az esély rá hogy a csaj összeszedett már vmilyen nemi betegséget de te nem tudsz róla.

Szerint hagyd a fenébe nem lenne ennek jó vége.

2011. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Soha!
2011. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
Kizárt! Csak a szűz lányok izgatnak :) de komolyan!
2011. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jaj emberek. Mindenki elott ott a lehetoseg hogy azt csinaljon amit csak akar.


Persze a ferfiak dugjanak meg minel tobb not, a nok meg igy jartak azok nem menok.


Engem nokent nem erdekel hogy elottem kivel voltal, amikor ugy dontesz hogy engem akarsz akkor onnan nincs visszaut…. Ennyi


Hogy en, mit csinaltam, amig azt se tudtam hogy te a vilagon vagy, az neked miert faj?neked az van hatassal valamire is? Semmire se……engem se erdekel merre voltal kivel mikor a multban…

2021. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!