Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a rendes, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a rendes, jó kiállású pasik, akik megtetszenek, mind foglaltak már?

Figyelt kérdés

Eléggé visszafogott vagyok, így alapból nehezen ismerkedem, és nem a kinézetem az oka. A társaságomban sok srácot ismerek ugyan, de ritkán érzem úgy, hogy tényleg egy hullámhosszon vagyok vkivel. Ha ritkán mégis előfordul, hogy hatással van rám az illető, természetesen már van barátnője. Mivel egyáltalán nem vagyok egy elcsábítós típus, ezért nem tudom mit tehetnék úgy általában.

23/L


2011. dec. 16. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

jajjjj de dühítő, én is ugyanebben a helyzetben vagyok sokszor!!!!

és hiába érzem, h bejövök neki és biztos vagyok benne, h az egyetlen akadály abban, h összejöjjünk az a barátnője, olyan tehetetlen érzés!!! és hiába álmodozom róla, h nem érdekel, h barátnője van, majd én elcsábítom, a való életben egyszerűen nem vagyok rá képes!!! mert annyira bűntudatom van, meg szóval ezeknek a rendes srácoknak általában jófej barátnőjük van, akiket igazán nem akarnék megbántani....pedig nem kellene nagyon megerőltetnem magam, h megszerezzem!!! jajj, de dühítő és folyton ilyen helyzetben vagyok!!!


szerintem kérdező vegyünk elő valami rosszfiút. kajakra mondom, nem látok más megoldást.

2011. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Ne csak a legjóképűbb pasikat vedd számításba!
2011. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy uccsó
2011. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

azért mert akik neked tetszenek ők jó pasik te meg úgy néz ki nem vagy elég jó nő! elvégre mással du*gnak nem veled!

sorry!

2011. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hehe, úgy látom, héhaver is érti a kérdést :D
2011. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22:01 Pedig neked is ez a bajod, már ha te írtad az 1. választ :)
2011. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
az 1. választ azt én írtam, nem a harmadikat. de nekem nem JÓKÉPŰ pasik tetszettek, hanem RENDESEK...tudod, megkérdezik, hogy mi van veled, pézsét adnak, ha épp neked nincs, átölelnek, ha szükséged van rá, segítenek a tanulásban...és EZT értettem rendes pasinak... nem azt, h jóképű...ugggggyan már, ennyire nem vagyok én egyszerű :P
2011. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ba*zki még jó hogy meg vagyok fázva így van nálam csomó pézsé!

látom a kedves 23 éves leányzó nem akar reagálni a válaszokra :D

2011. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

héhaver vszeg csak próbál provokálni...

A segítő válaszokat köszönöm, és várom a továbbiakat :)

2011. dec. 16. 22:34
 10/17 anonim ***** válasza:
hát szívesen! ott segítek ahol tudok!
2011. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!