Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még egy dagadt, ronda csaj is akinek nincs pasija, még huszonévesen is a mesebeli szőke hercegét várja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Várja csak, egészségére. Általános tapasztalatom, h minél középszerűbb a lány, annál nagyobb elvárásai vannak. Semmi gond, jó keresgélést kívánok az ilyeneknek.
2011. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az emberek szeretnek illuziókat kergetni
2011. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ilyenek a nők...
2011. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert a nők inkább maradnak egyedül, mint h olyan pasijuk legyen, aki nem néz ki elég jól nekik.
2011. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ez téged zavar? vagy miért kérdezed? én dagadt és ronda vagyok, de ezzel mindig is tisztában voltam. a pasik nyilvánvalóan mindig letojtak, mintha ott se lennék. nem mondom, hogy kellemes érzés, de megértettem őket. most így 30 felé ott tartok, hogy valamikor régen volt egy rövidebb kapcsolatom és ennyi. bezárkóztam a magam kis világába, ahol jól elvagyok.

nyilván te ugyanezt várod minden dagadt csajtól, mert szerinted ők nem érdemlik meg a boldogságot. szerintem meg ugyanolyan emberek, nők mint a többiek és igenis mindenkinek próbálkoznia kell, nem muszáj olyannak lenni mint én.

2011. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
08:50 Lehet h ha a kevésbé jóképű srácokat is észreveszed, már férjnél lennél.
2011. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Én elvileg szép, csinos huszonéves lány vagyok, akinek szintén nincs barátja. Én is várom a mesebeli herceget. De annyit elárulok, hogy ennek a mesebeli hercegnek nem az a titka, hogy egy iszonyat jó pali legyen. Hanem annyi, hogy szeressen, tiszteljen és jól érezzem vele magam. Alapvetően szerintem mindenki ilyen párra vágyik, a pasik is. Van aki hamarabb megtalálja, van aki később.
2011. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
08:56 észrevettem volna, ha lett volna ilyen. egy darabig a félénkségem ellenére próbáltam én kezdeményezni, de sosem jártam sikerrel, az ember egy idő után valóban megérti, hogy tényleg nem érdekel senkit. nem tudom miért kell azt hinni, hogy George Clooney-ra vár minden ilyen lány vagy hogy az ő magas elvárásai miatt nincs pasija. két csaj közül te a dagadtat vagy a vékonyat választanád ránézésre? na ugye. mindenki más is így van vele.
2011. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azert, mert almodni barmirol lehet. Amugy en sem ertem miert kerdezed ezt, nyilvan vannak olyan lanyok is, akik tulsulyosak, nem olyan szepek de van baratjuk, aki nem szoke herceg. Irigykedsz, az almokra vagy mi a gondod.Legyszives magyarazd el, miert jutott ez eszedbe.
2011. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 09:04


Ismerek olyan fiút, aki azért nem járna velem, mert vékony vagyok. Szerintem sokkal több múlik az adottságaidnál azon, hogy mennyire próbálod meg magadból kihozni a legjobbat. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha te magadnak tetszenél, akkor találnál olyat akinek te is.


Nem egy nagydarab, nem túl szép arcú lányt ismerek, akinek van kapcsolata. És azért van, mert a lányra ránézve, én sem azt látom, hú de kövér, hanem azt, hogy milyen kedvesen mosolyog.

2011. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!