Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A facebook mit csinál ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook mit csinál ilyen jól, hogy szinte mindenki facebookozik állandóan?

Figyelt kérdés
Nagyon tudnak valamit, régen a myvip, iwiw is ott volt(van) de sosem volt ilyen népszerű, nem használták annyi időt, mint most a facebookot.
2011. dec. 17. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs facebookom és nem is kell:D:D
2011. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Sokan fontosabbnak érzik magukat tőle. De amúgy már szinte mindenre lehet használni, mi jegyzeteket küldözgetünk az egyetemen, nem pedig "lájkold, ha te is ennyire retardált vagy" üzeneteket:D
2011. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban gyors, és bármilyen információfajta elfér rajta. Sok embert tud gyorsan összekötni. És ami talán a legkevésbé feltűnő, de annál fontosabb: fehér a háttere, így nem érzed tolakodóak, hanem mintegy alapháttérnek, ami ott van melletted, mint egy fal. Pont ez a neve a főoldalnak. Jól ki van ez találva.


De persze nem jó a paci túloldalára sem átesni.

2011. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem tudnák a facebook kezében van a több száz millió adata, amelyeket akármikor akármilyen célra fel tud használni! Sok ember azért használja, mert úgy érzik hogy a virtuális világban jobban megbecsülik, többet törődnek velük, tudják hogy a való életben minimális az esélyük hogy társasági emberek lesznek.
2011. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodás, és mik azok a célok? Olyan adatot nyilván nem adok meg, amivel lehet kezdeni valamit (telefonszám, lakcím, bankkártyapinkód stb), és a Cukorberg Márk meg mit ér azzal, ha tudja, hogy szeretem a mákosgubát? Vagy hogy kedveltem egy cikket az origó focirovatán? Bírom amikor ezzel dobálóznak, de valós veszélyeket még senki nem közölt. Valós veszélyhez úgy is kell viselkedni, szándékosan kell kiadnunk magunkat, de csak ha fent vagyunk, nemigen származhat kárunk. Aki bántani akar, fészbúk nélkül is bántani fog. Aki meg nem ismer, annak csak egy vagyok a többi pármilliárd ember közül, akit szintén nem ismer, nincs kitüntetett szerepem, nem hívom fel magamra a figyelmet, nincs miért kipécéznie senkinek. Persze akibe egy csöpp ész is szorult, annak ezeket nem kell mondani.
2011. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért használja mindenki a facebook-ot mert ott több megbecsülést kap. Például ha van valami sikerélménye kiírja az üzenőfalára, mindenkinek csak egy kattintásba kerül "lájkolni", holott legtöbben a való életben le se szarná, facebookon meg csak azért lájkolja mert kényelmes, és hogy majd őt is lájkolják sokan.
2011. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én em vagyok regisztrálva egy ilyen oldalra se.
2011. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!