Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagy békén az exem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy békén az exem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel, szakítottunk. Azóta, kétszer háromszor próbálkozott, elküldtem. Meglettem fenyegetve, hogy megveret mert hogy magyarázok a háta mögött róla, meg akivel együtt vagyok, annak is írkál minden hülyeséget,hogy őt is megveri, meg próbál bekavarni. Közbe, neki is van barátja, és szeretik is egymást ha minden igaz, de folyamatosan b.ssza a csőröm, beszólogat, nem hagy békén. Letöröltem, letiltottam mindenhonnan. Most ír barátnőm, hogy a volt barátnőm elkezdett rá írogatni. Mit csináljak vele?...
2011. dec. 17. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
távoltartási végzés
2011. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 éves...
2011. dec. 17. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:

semmit se ér a végzés


a rendőrség meg nem segít amíg vér nem folyik

2011. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

mondd meg a barátjának ezeket, az majd megneveli


és amíg nem leszel nagycsoportos az oviban ne csajozz többet

2011. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BUMMM a fejbe... :) mint a zeneszám
2011. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom, mer a gyerek se csinálna semmit.. Csak már a f.szom kivan, hogy fenyeget meg minden lófasz, azt miért nem tud békén hagyni?
2011. dec. 17. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi ugat a kutya de nem harap :) majd megnyugszik...
2011. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel személyi jogok sértése miatt!
2011. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem tudja letiltani?
2011. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csak Betti válasza:
en is igy vagyok :( 16 eves lany vagyok es a 18 eves exem minden pasi elott bemocskol,hogy ne alljanak velem szoba. Nem birom :/ szerintem hagyd,majd raun egyszer :( ...
2013. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!